rajtszám Név város Egyesület Születési dátum Korcsoport F/N Idő
Úszás (100m) Futás (1000 m) Összesen
1 67 Kropkó Márti Nagykovácsi Kropkó Triatlon Club 2003 újonc B N 01:34,0 03:49,0 05:23,0
2 32 Bartkó Virág Salgótarján Tarjáni Tornádó Triatlon SE. 2003 újonc B N 01:42,0 03:50,0 05:32,0
3 11 Molnár Kata VÁC VÁGTA TRIATLON SPORTEGYESÜLET 2003 újonc B N 01:37,0 03:56,0 05:33,0
4 108 Jánossy Fanni Debrecen Debreceni Sportcentrum 2004 újonc B N 01:25,0 04:11,0 05:36,0
5 85 Hegyi Boglárka Kiskunfélegyháza Jogging Plus Szuperinfó Futóklub 2003 újonc B N 01:36,0 04:01,0 05:37,0
6 62 Ürögi Zsófia Budapest Lőrinc 2000 SE        2004 újonc B N 01:39,0 04:01,0 05:40,0
7 111 Kovács Korinna Debrecen Debreceni Sportcentrum 2003 újonc B N 01:56,0 03:47,0 05:43,0
8 6 Kapitány Zsófia Veresegyház Veresegyház VSK 2003 újonc B N 01:35,0 04:10,0 05:45,0
9 5 Bunda Bíborka Veresegyház Veresegyház VSK 2003 újonc B N 01:31,0 04:15,0 05:46,0
10 116 Szegfi Csenge Dabas Dabasi SZSE 2003 újonc B N 01:47,0 04:03,0 05:50,0
11 35 Szaszkó Zorka Szeged szegedi Titánok 2004 újonc B N 01:41,0 04:10,0 05:51,0
12 125 Szekeres Tamara Csepel Csepel Dolphins 2003 újonc B N 01:45,0 04:07,0 05:52,0
13 7 Lőrincz Vera Veresegyház Veresegyház VSK 2003 újonc B N 01:42,0 04:10,0 05:52,0
14 21 PUTNÓCZKI RÉKA Tiszaújváros TVK Mali 2003 újonc B N 01:40,0 04:14,0 05:54,0
15 34 Suchman  Eszter Salgótarján Tarjáni Tornádó Triatlon SE. 2003 újonc B N 02:04,0 03:50,0 05:54,0
16 115 Kecskés Noémi Dabas Dabasi SZSE 2003 újonc B N 01:48,0 04:09,0 05:57,0
17 46 Fábián Viktória Oroszlány ORTRI 2003 újonc B N 01:38,0 04:21,0 05:59,0
18 117 Nagy Ágnes Dabas Dabasi SZSE 2003 újonc B N 01:50,0 04:10,0 06:00,0
19 79 Zámba Fanni Kistarcsa Kistarcsai SSZE 2003 újonc B N 01:47,0 04:20,0 06:07,0
20 18 László Beáta BUDAPEST Uniqua Team Újbuda SE 2004 újonc B N 01:51,0 04:18,0 06:09,0
21 82 Papp Laura Kiskunfélegyháza Jogging Plus Szuperinfó Futóklub 2005 újonc B N 02:00,0 04:09,0 06:09,0
22 109 Dobi Lili Debrecen Debreceni Sportcentrum 2004 újonc B N 01:56,0 04:13,0 06:09,0
23 16 Somoghy Anna Vác Váci Ifjúsági S.E. 2003 újonc B N 02:05,0 04:09,0 06:14,0
24 36 Riesing Eszter Szeged szegedi Titánok 2003 újonc B N 02:05,0 04:09,0 06:14,0
25 3 PÁL FLÓRA Százhalombatta VUK-SE 2003 újonc B N 01:49,0 04:26,0 06:15,0
26 91 Scharre Alexandra Komló  HÉLIX SE 2003 újonc B N 01:43,0 04:33,0 06:16,0
27 57 KISS ANNA Martfű Martfűi Úszó és Triatlon Klub 2003 újonc B N 01:44,0 04:33,0 06:17,0
28 124 Horváth Eszter Csepel Csepel Dolphins 2005 újonc B N 02:16,0 04:06,0 06:22,0
29 50 Geszti Adrienn Mezőtúr Mezőtúr Sportiskola Sportegyesület 2004 újonc B N 02:12,0 04:12,0 06:24,0
30 33 Lénárt Lili Salgótarján Tarjáni Tornádó Triatlon SE. 2003 újonc B N 02:07,0 04:18,0 06:25,0
31 118 Bali-Hajagos Lili Dabas Dabasi SZSE 2003 újonc B N 01:42,0 04:49,0 06:31,0
32 4 SOÓS DORKA Százhalombatta VUK-SE 2003 újonc B N 01:56,0 04:37,0 06:33,0
33 8 Csányi Zsófia Veresegyház Veresegyház VSK 2003 újonc B N 01:58,0 04:39,0 06:37,0
34 60 Horváth Kata Marcali Marcali és Balatoni Úszó és Szabadidő Sport Egyesület   2003 újonc B N 02:08,0 04:30,0 06:38,0
35 106 Kurcsi Vivien Székesfehérvár Dragon Aqua Sport- és Szabadidős Egyesület 2003 újonc B N 02:02,0 04:37,0 06:39,0
36 86 Karsai Veronika Kiskunfélegyháza Jogging Plus Szuperinfó Futóklub 2003 újonc B N 01:53,0 04:47,0 06:40,0
37 70 Palatkás Anna Kőszeg Kőszegi Triatlon Klub 2003 újonc B N 01:51,0 04:50,0 06:41,0
38 22 SÁNTA RUBIN HELKA Tiszaújváros TVK Mali 2003 újonc B N 02:11,0 04:33,0 06:44,0
39 54 SELLER KITTI Martfű Martfűi Úszó és Triatlon Klub 2004 újonc B N 02:03,0 04:43,0 06:46,0
40 107 Páldi Réka Székesfehérvár Dragon Aqua Sport- és Szabadidős Egyesület 2003 újonc B N 01:54,0 04:53,0 06:47,0
41 44 Knapp Róza Oroszlány ORTRI 2004 újonc B N 01:48,0 05:01,0 06:49,0
42 48 Pordán Petra Oroszlány ORTRI 2003 újonc B N 02:02,0 04:50,0 06:52,0
43 51 Perjesi Tímea Mezőtúr Mezőtúr Sportiskola Sportegyesület 2003 újonc B N 02:04,0 04:48,0 06:52,0
44 64 Fritz Ágnes Lengyeltóti Lengyeltóti VSE 2003 újonc B N 02:09,0 04:46,0 06:55,0
45 42 Knapp Flóra Oroszlány ORTRI 2005 újonc B N 01:57,0 04:58,0 06:55,0
46 78 Vereszki Nóra Kistarcsa Kistarcsai SSZE 2003 újonc B N 02:03,0 04:54,0 06:57,0
47 55 KONTÉR LORA Martfű Martfűi Úszó és Triatlon Klub 2004 újonc B N 02:04,0 04:56,0 07:00,0
48 97 Bevíz Fruzsina Abony Fergeteg Triatlon SE 2003 újonc B N 02:13,0 04:47,0 07:00,0
49 76 Bende Gyöngyvér Kistarcsa Kistarcsai SSZE 2004 újonc B N 02:29,0 04:31,0 07:00,0
50 19 Zieger Natasa BUDAPEST Uniqua Team Újbuda SE 2004 újonc B N 02:27,0 04:38,0 07:05,0
51 87 Makány Adél Kiskunfélegyháza Jogging Plus Szuperinfó Futóklub 2003 újonc B N 02:09,0 05:08,0 07:17,0
52 65 Goldschmidt Szimonetta Lengyeltóti Lengyeltóti VSE 2003 újonc B N 02:04,0 05:15,0 07:19,0
53 88 Vörös Adél Hódmezővásárhely Hód- Triatlon SE 2004 újonc B N 02:26,0 04:57,0 07:23,0
54 47 Horváth Roxána Lara Oroszlány ORTRI 2003 újonc B N 02:08,0 05:17,0 07:25,0
55 68 Gurisatti Gréta Kőszeg Kőszegi Triatlon Klub 2004 újonc B N 02:29,0 04:59,0 07:28,0
56 83 Csontos Dóra Kiskunfélegyháza Jogging Plus Szuperinfó Futóklub 2005 újonc B N 02:58,0 04:47,0 07:45,0
57 45 Fekete Dóra Oroszlány ORTRI 2004 újonc B N 02:44,0 05:12,0 07:56,0
58 63 Hollósi Kíra Lengyeltóti Lengyeltóti VSE 2004 újonc B N 02:11,0 05:55,0 08:06,0
59 95 Egedi Gerda Abony Fergeteg Triatlon SE 2004 újonc B N 02:35,0 05:35,0 08:10,0
60 2 Tóth Eszter Százhalombatta VUK-SE 2005 újonc B N 04:46,0 05:03,0 09:49,0
1 38 Berecz Levente Szarvas Szarvasi úszó, vízilabda és szabadidő klub 2003 újonc B F 01:17,0 03:32,0 04:49,0
2 37 Uhljár Viktor Szarvas Szarvasi úszó, vízilabda és szabadidő klub 2003 újonc B F 01:19,0 03:38,0 04:57,0
3 71 Nyul Marcell Kőszeg Kőszegi Triatlon Klub 2003 újonc B F 01:33,0 03:32,0 05:05,0
4 126 Tóth Tamás Csepel Csepel Dolphins 2003 újonc B F 01:24,0 03:44,0 05:08,0
5 28 Bakó Huba Budapest Triatlon Villám 2003 újonc B F 01:36,0 03:37,0 05:13,0
6 112 Czeglédi István Debrecen Debreceni Sportcentrum 2003 újonc B F 01:31,0 03:43,0 05:14,0
7 39 Molnár Fábián Szarvas Szarvasi úszó, vízilabda és szabadidő klub 2003 újonc B F 01:35,0 03:40,0 05:15,0
8 130 Buzsáki Barna Balatonboglár BBSC Balatonboglár 2003 újonc B F 01:36,0 03:40,0 05:16,0
9 58 PÁPAI BALÁZS Martfű Martfűi Úszó és Triatlon Klub 2003 újonc B F 01:35,0 03:44,0 05:19,0
10 27 Kalocsai Miklós Budapest Triatlon Villám 2004 újonc B F 01:43,0 03:37,0 05:20,0
11 93 Holba Dániel Budapest Grasi DSE 2003 újonc B F 01:42,0 03:40,0 05:22,0
12 26 HEGEDŰS KRISTÓF Tatabánya TRICEPSZ SE 2003 újonc B F 01:44,0 03:42,0 05:26,0
13 94 Tárkányi Zsombor Budapest Grasi DSE 2003 újonc B F 01:36,0 03:53,0 05:29,0
14 113 Potor Péter Debrecen Debreceni Sportcentrum 2003 újonc B F 01:31,0 04:01,0 05:32,0
15 131 Kiss Tamás Balatonboglár BBSC Balatonboglár 2003 újonc B F 01:41,0 03:52,0 05:33,0
16 129 Kovács Dani (csapat) Barcs BVSE Triatlon Szakosztály 2003 újonc B F 01:34,0 04:01,0 05:35,0
17 75 Papp Attila Szentendre KÓPÉ-UVSE 2003 újonc B F 01:47,0 03:52,0 05:39,0
18 25 KARÁCSONYI VINCE Tatabánya TRICEPSZ SE 2003 újonc B F 01:35,0 04:04,0 05:39,0
19 110 Füzesi Dávid Debrecen Debreceni Sportcentrum 2004 újonc B F 01:35,0 04:04,0 05:39,0
20 40 Potocska Bálint SIÓFOK Siófoki Triatlon Klub 2003 újonc B F 01:43,0 03:56,0 05:39,0
21 17 Néveri Konrád Vác Váci Ifjúsági S.E. 2003 újonc B F 01:44,0 03:58,0 05:42,0
22 127 Paluska Péter (csapat) Barcs BVSE Triatlon Szakosztály 2004 újonc B F 01:40,0 04:03,0 05:43,0
23 122 Pető Bence Csongrád Csongrád Idegenforgalmi SE 2003 újonc B F 01:29,0 04:15,0 05:44,0
24 14 Horváth Márk VÁC VÁGTA TRIATLON SPORTEGYESÜLET 2003 újonc B F 01:54,0 03:54,0 05:48,0
25 73 Illés Gergő Szentendre KÓPÉ-UVSE 2003 újonc B F 01:53,0 03:56,0 05:49,0
26 20 Krekács Barna BUDAPEST Uniqua Team Újbuda SE 2003 újonc B F 02:06,0 03:46,0 05:52,0
27 59 SZABÓ PÉTER Martfű Martfűi Úszó és Triatlon Klub 2003 újonc B F 01:45,0 04:10,0 05:55,0
28 101 Erős Kornél            Esztergom Esztergomi Triatlon Klub SE 2003 újonc B F 01:35,0 04:21,0 05:56,0
29 72 Figder Máté Szentendre KÓPÉ-UVSE 2003 újonc B F 01:46,0 04:10,0 05:56,0
30 120 Petrányi József Dabas Dabasi SZSE 2003 újonc B F 01:48,0 04:10,0 05:58,0
31 66 Kropkó Márton Nagykovácsi Kropkó Triatlon Club 2005 újonc B F 02:00,0 04:00,0 06:00,0
32 74 Galambos Csongor Szentendre KÓPÉ-UVSE 2003 újonc B F 01:50,0 04:10,0 06:00,0
33 12 Marshall Eliot VÁC VÁGTA TRIATLON SPORTEGYESÜLET 2003 újonc B F 01:50,0 04:11,0 06:01,0
34 13 Kocsis Barnabás VÁC VÁGTA TRIATLON SPORTEGYESÜLET 2003 újonc B F 01:51,0 04:14,0 06:05,0
35 103 Kapitány Zsombor Szekszárd Dynamic Triatlon Club 2003 újonc B F 02:13,0 03:54,0 06:07,0
36 24 HANKÓ LÁSZLÓ Tiszaújváros TVK Mali 2003 újonc B F 01:43,0 04:28,0 06:11,0
37 15 Laczkó Bálint VÁC VÁGTA TRIATLON SPORTEGYESÜLET 2003 újonc B F 02:08,0 04:06,0 06:14,0
38 29 Molnár Péter Budapest Triatlon Villám 2003 újonc B F 01:52,0 04:24,0 06:16,0
39 30 Szabó János Hajdúböszörmény Tekergők se 2004 újonc B F 01:47,0 04:30,0 06:17,0
40 100 Pál Péter              Esztergom Esztergomi Triatlon Klub SE 2004 újonc B F 01:56,0 04:23,0 06:19,0
41 56 CSEUZ ZSOLT Martfű Martfűi Úszó és Triatlon Klub 2004 újonc B F 01:53,0 04:27,0 06:20,0
42 119 Balázs Gábor Dabas Dabasi SZSE 2003 újonc B F 01:56,0 04:26,0 06:22,0
43 121 Szűcs Balázs Csongrád Csongrád Idegenforgalmi SE 2005 újonc B F 01:49,0 04:35,0 06:24,0
44 123 Szalkai Szabó Gergő Csongrád Csongrád Idegenforgalmi SE 2003 újonc B F 01:43,0 04:45,0 06:28,0
45 61 Kovács Pál Marcali Marcali és Balatoni Úszó és Szabadidő Sport Egyesület   2003 újonc B F 01:47,0 04:41,0 06:28,0
46 52 Mrena János Mezőtúr Mezőtúr Sportiskola Sportegyesület 2003 újonc B F 01:44,0 04:48,0 06:32,0
47 105 Hamar Zétény Székesfehérvár Dragon Aqua Sport- és Szabadidős Egyesület 2004 újonc B F 02:02,0 04:31,0 06:33,0
48 104 Pachál Bence Székesfehérvár Dragon Aqua Sport- és Szabadidős Egyesület 2004 újonc B F 02:00,0 04:35,0 06:35,0
49 89 Tóth Balázs Hódmezővásárhely Hód- Triatlon SE 2004 újonc B F 01:57,0 04:39,0 06:36,0
50 98 Földi Tibor Abony Fergeteg Triatlon SE 2003 újonc B F 02:18,0 04:19,0 06:37,0
51 99 Fiala Péter Esztergom Esztergomi Triatlon Klub SE 2005 újonc B F 02:12,0 04:28,0 06:40,0
52 128 Bögödei Bence (csapat) Barcs BVSE Triatlon Szakosztály 2003 újonc B F 01:53,0 04:49,0 06:42,0
53 31 Molnár Róbert Hajdúböszörmény Tekergők se 2003 újonc B F 01:50,0 04:56,0 06:46,0
54 53 Tesényi Donát Mezőtúr Mezőtúr Sportiskola Sportegyesület 2003 újonc B F 02:05,0 04:44,0 06:49,0
55 84 Trungel-Nagy Kolos Kiskunfélegyháza Jogging Plus Szuperinfó Futóklub 2004 újonc B F 02:35,0 04:15,0 06:50,0
56 69 Marton Zsolt Kőszeg Kőszegi Triatlon Klub 2004 újonc B F 02:31,0 04:30,0 07:01,0
57 90 Gólya Richárd Hódmezővásárhely Hód- Triatlon SE 2003 újonc B F 02:42,0 04:36,0 07:18,0
58 10 Horváth Máté VÁC VÁGTA TRIATLON SPORTEGYESÜLET 2005 újonc B F 02:45,0 04:36,0 07:21,0
59 77 Konyári Csanád Kistarcsa Kistarcsai SSZE 2004 újonc B F 02:51,0 04:34,0 07:25,0
60 92 Csőgör Martin Budapest Grasi DSE 2004 újonc B F 02:36,0 04:56,0 07:32,0
61 41 Huszti Alexander Oroszlány ORTRI 2006 újonc B F 02:02,0 05:45,0 07:47,0
62 81 D.Kószó Marcell Kiskunfélegyháza Jogging Plus Szuperinfó Futóklub 2006 újonc B F 02:41,0 05:26,0 08:07,0
63 96 Soós Gergő Abony Fergeteg Triatlon SE 2004 újonc B F 01:46,0 06:29,0 08:15,0
64 80 Trungel-Nagy Zalán Kiskunfélegyháza Jogging Plus Szuperinfó Futóklub 2006 újonc B F 02:54,0 05:29,0 08:23,0