Női I-es korcsoport   Váltó
Rajtszám Név Érkezett Időeredmény Helyezés  Abszolút  Csapatnév Csapattagok Időeredmény Helyezés
4 Virág Kinga Kőszegi triatlon és úszó klub 1:33:57 I.    38 Sistem Air Molnár Marcell 1:06:59 I.
1 Gódor Vivien Kőszegi triatlon és úszó klub 1:38:08 II.  46 Molnár Tamás
3 Molnár Martina Szombathely 2:02:16 III.   Joó Ádám
2 Tarsoly Panka Tekenye 2:10:34 IV.   Szajki Aranykárász Molnár Dániel 1:10:59 II.
            Németh Péter
Férfi I-es korcsoport   Varga Viktor
Rajtszám Név Érkezett Időeredmény Helyezés   Pinkafeld Sitke váltó Szabó Zoltán 1:16:15 III.
62 Marx Tamás Zalaegerszeg 1:06 I.   Horváth Ernő
5 Bakucz Bence Szombathely 1:09:50 II.    
59 Déri Huba Zalaegerszeg 1:15:01 III.   Tekenyei Tájfutók Tarsoly Róbert 1:35:16 IV.
            Magyar Krisztián
Női II-es korcsoport   Farkas Tamás
Rajtszám Név Érkezett Időeredmény Helyezés   Kövi Köves Péterné 1:39:15 V.
19 Sóska Renáta Zalaegerszeg 1:23:12 I.   Köves Marcell
17 Dala Kitti Szombathely 1:32:06 II.    
20 Schöffer Barbara Szombathely 1:33:15 III.   TIM Team Szandi Tímea 1:41:28 VI.
21 Madarasiné Prágai Krisztina Pápa 1:36:46 IV.   Szandi Péter
22 Göcsei Renáta Somlóvásárhely 1:38:33 V.   Szandi Barna
            Anyja-fia Jagasitsné Rita 1:53:54 VII.
Férfi II-es korcsoport   Jagasits Tamás
Rajtszám Név Érkezett Időeredmény Helyezés    
11 Számedli Richárd Nemesbőd 1:15:03 I.   Love story Tarsoly Csenge 2:15:31 VIII.
12 Stojcsics Balázs Körmend 1:16:27 II.   Hideg Ádám
61 Pusztai Gergő Zalaegerszeg 1:17:40 III.    
18 Takács Dávid Győr 1:18:55 IV.   Pa-Ta-Bo Tarsoly Panka  2:39:16 IX.
16 Jagasíts Tamás Somlóvásárhely 1:20:12 V.   Tarsoly Borka
15 Czili György Sümeg 1:20:56 VI.   Tarsoly Tas
10 Rába Imre Ikervár 1:22:35 VII.          
9 Bugnits Richárd Zalaegerszeg 1:24:25 VIII.   Rendőrségi Váltó
6 Solymos Dávid Szombathely 1:30:07 IX.   Csapatnév Csapattagok Időeredmény Helyezés
7 Szuklíts Gellért Szombathely 1:34:05 X.   Csongrád M.R.F.K. Tarr András 1:11:07 I.
69 Király Gábor Szombathely 1:36:47 XI.   Tóth Kovács Endre
13 Nagy Balázs Szombathely 1:37:50 XII.   Farkas István
64 Kaszás József Lenti 1:49:21 XIII.   ALBA CRIME TEAM Dr. Szaniszló József 1:17:14 II.
63 Bicsák Gábor Lenti 1:56:01 XIV.   Bányácsky Gábor
            Színyési Béla
Női III-as korcsoport   Vasi B.T.O TEAM Nagy Tibor 1:21:15 III.
Rajtszám Név Érkezett Időeredmény Helyezés   Sándor Zsolt
37 Thurczó Ágnes Alkotmányvédelmi Hivatal 1:35:55 I.    
38 Tóth Krisztina Szombathely 1:47:43 II.   Pozitív Szabadosné Doktor Mária 1:28:58 IV.
36 Szabó Csilla Szombathely 1:53:45 III.   Márfi Imre
34 Pék Irén Agyagosszergény 1:55:43 IV.   Kaposi György
39 Tollár Szilvia Szombathely 1:58:10 V.   112 Drimmer Anna 1:37:43 V.
            Király Gábor
Férfi III-as korcsoport    
Rajtszám Név Érkezett Időeredmény Helyezés          
33 Sipos Szabolcs László Szombathely 1:19:27 I.          
56 Györgyi Péter Pápa 1:23:25 II.   Gratulálunk az elért eredményekhez!
58 Marton László Sárvár 1:23:35 III.  
23 Polgárdy Szilárd Halásztelek 1:23:53 IV.          
24 Horváth Attila Szombathely 1:25:15 V.          
31 Albert Ferenc Csákánydoroszló 1:26:28 VI.          
28 Szandi Barna Szombathely 1:27:30 VII.          
27 Takács Balázs Ják 1:29:28 VIII.          
51 Katavics Péter Szombathely 1:29:51 IX.          
32 Dékán Róbert Szombathely 1:30:43 X.          
35 Horváth Zsolt Táplánszentkereszt 1:33:16 XI.          
30 Mézes Tibor (sólyom) Zalaegerszeg 1:33:52 XII.          
25 Köves Marcell Zalaegerszeg 1:36:28 XIII.          
26 Vincze Péter Gencsapáti 1:36:28 XIV.          
52 Simon Szabolcs Szombathely 1:48:02 XV.          
29 Bognár Attila   1:49:01 XVI.          
                   
Női IV-es korcsoport          
Rajtszám Név Érkezett Időeredmény Helyezés          
55 Mesterné Dr. Temesi Zsuzsa Szombathely 1:22:43 I.          
49 Fügi Andrea Veszprémi triatlon egylet 1:52:33 II.          
                   
Férfi IV-es korcsoport          
Rajtszám Név Érkezett Időeredmény Helyezés  Abszolút        
42 Gódor Béla Kőszegi triatlon és úszó klub 1:15:34 I.  5        
60 Déri Miklós Zalaegerszeg 1:16:09 II.          
43 Binder Tamás Zalaegerszeg 1:18:21 III.          
41 Schäffer István Szombathely 1:21:23 IV.          
40 Geröly Csaba Gencsapáti 1:25:58 V.          
54 Horváth Ernő Sitke 1:27:30 VI.          
57 Benedek János Nagykanizsa 1:30:26 VII.          
67 Lakner Tamás Sárvár 1:31:02 VIII.          
44 Kertész Gábor Hegykő 1:31:26 IX.          
45 Bődi Sándor Virágszentistván, Veszprémi triatlon egylet 1:39:54 X.          
46 Kissfalvi István Százhalombatta 1:39:59 XI.          
53 Görög Gyula Sárvár 1:47:35 XII.          
50 Juhász Attila TEK 1:56:14 XIII.