Pöttsching Aquatlon




2012. június 2.




Helyezés

Rajtsz.


Név

Szül.

m/w

Klub

Idő

Kids

m

1.

125

Kids

Huszti, Alexander

2007

m

ORTRI

2:15,4

2.

7

Kids

Raulic, Simon

2007

m

Eishockey Club Vienna Tigers

3:18,5

3.

115

Kids

Kainz, Tobias

2007

m

TLZ Donnerskirchen

6:32,1

Schüler E

w

1.

3

Schüler E

Farese, Livia

2005

w

Tri Team Parndorf

3:18,5

2.

131

Schüler E

Pagani, Chiara

2005

w

Labradorwelpen

3:38,6

3.

19

Schüler E

Seethaler, Leonie

2005

w

HSV Marathon Wr.Neustadt

3:51,4

4.

65

Schüler E


2006

w

(Steinbrunn)

5:39,5

DSQ

44

Schüler E

Plóza, Laura

2005

w

ORTRI

DSQ

m

1.

53

Schüler E

Tschida, Benedikt

2005

m

1. Laufclub Parndorf

3:44,0

2.

78

Schüler E

Benedek, Marcell

2005

m

MBUSZ SE

3:51,8

3.

113

Schüler E

Haider, Julian

2005

m

Tri Team Pöttsching

3:58,4

4.

27

Schüler E

Koglbauer, Til

2006

m

UTTB

4:12,3

5.

24

Schüler E

Rapolter, Dominik

2005

m

(Wiener Neudorf)

4:20,3

6.

80

Schüler E

Hóbor, Lehel

2006

m

Kőszegi Triatlon Klub

5:08,2

7.

62

Schüler E

Ferstl, Xaver

2006

m

(Grafenbach)

5:52,4

Schüler D

w

1.

6

Schüler D

Einhaus, Anna

2003

w

Tri Team Pöttsching

3:15,3

2.

84

Schüler D

Palatkás, Anna

2003

w

Kőszegi Triatlon Klub

3:21,5

3.

52

Schüler D

Steinacher, Caroline

2003

w

Labradorwelpen

3:28,6

4.

79

Schüler D

Horváth, Kata

2003

w

MBUSZ SE

3:37,7

5.

43

Schüler D

Pordán, Petra

2003

w

ORTRI

3:39,6

6.

39

Schüler D

Knapp, Róza

2003

w

ORTRI

3:44,9

7.

26

Schüler D

Koglbauer, Hannah

2003

w

UTTB

3:45,4

8.

47

Schüler D

Horváth, Lara

2004

w

ORTRI

3:50,3

9.

130

Schüler D

Dörr, Chiara

2003

w

ASV Wien

3:53,6

10.

85

Schüler D

Gurisatti, Gréta

2004

w

Kőszegi Triatlon Klub

4:05,3

11.

45

Schüler D

Fekete, Dóra

2004

w

ORTRI

4:09,4

12.

135

Schüler D

Ban, Hanna

2003

w

Tri Team Pöttsching

4:13,3

13.

59

Schüler D

Jaros, Katharina

2003

w

Tri Team Parndorf

4:39,3

m

1.

86

Schüler D

Nyul, Marcell

2003

m

Kőszegi Triatlon Klub

3:13,3

2.

21

Schüler D

Palkó, Kovács

2003

m

MBUSZ SE

3:34,0

3.

91

Schüler D

Németh, Ádám

2003

m

Kőszegi Triatlon Klub

3:44,7

4.

56

Schüler D

Valky, Tomas

2003

m

SK Delfin Nitra

3:51,3

5.

23

Schüler D

Piller, Janis

2004

m

(Wr. Neustadt)

3:56,3

6.

88

Schüler D

Marton, Zsolt

2004

m

Kőszegi Triatlon Klub

4:00,8

7.

87

Schüler D

Hóbor, Zalán

2004

m

Kőszegi Triatlon Klub

4:03,8

8.

16

Schüler D

Thurnher, Sina Nicholas

2003

m

Tri Team Parndorf

4:04,7

9.

60

Schüler D

Hajek, Alexander

2003

m

Tri Team Parndorf

4:05,7

10.

72

Schüler D

Hofmann, Patrick

2004

m

(Wiener Neudorf)

4:08,3

11.

90

Schüler D

Thaler, Levente

2003

m

Kőszegi Triatlon Klub

4:30,6

12.

117

Schüler D

Kainz, Fabio

2003

m

TLZ Donnerskirchen

4:50,9

13.

116

Schüler D

Haenlein, Marc

2004

m

TLZ Donnerskirchen

4:52,7

14.

89

Schüler D

Medvegy, Gábor

2004

m

Kőszegi Triatlon Klub

5:28,4

15.

12

Schüler D

Kanz, Tobias

2004

m

(Eisenstadt)

5:37,7

Schüler C

w

1.

129

1.

Schüler C

Scherz, Magdalena

2001

w

Tri Team Parndorf

6:33,2

2.

33

2.

Schüler C

Szántó, Júlia

2002

w

MBUSZ SE

6:47,3

3.

93

3.

Schüler C

Gurisatti, Jázmin

2002

w

Kőszegi Triatlon Klub

6:56,6

4.

9

4.

Schüler C

Schneider, Leticia

2001

w

Tri Team Pöttsching

6:56,8

5.

37

5.

Schüler C

Lengyel, Renáta

2002

w

ORTRI

7:06,4

6.

92

6.

Schüler C

Marton, Emese

2001

w

Kőszegi Triatlon Klub

7:11,6

7.

94

7.

Schüler C

Németh, Anna

2001

w

Kőszegi Triatlon Klub

7:14,7

8.

114

8.

Schüler C

Haider, Christina

2001

w

Tri Team Pöttsching

7:20,0

9.

41

9.

Schüler C

Braitigam, Dzsennifer

2002

w

ORTRI

7:20,4

10.

96

10.

Schüler C

Hóbor, Eszter

2002

w

Kőszegi Triatlon Klub

7:30,8

11.

132

11.

Schüler C

Pagani, Laura

2002

w

Labradorwelpen

7:32,2

12.

75

12.

Schüler C

Baranyi, Liana

2001

w

MBUSZ SE

7:40,2

13.

95

13.

Schüler C

Spanraft, Liza

2002

w

Kőszegi Triatlon Klub

7:42,6

14.

97

14.

Schüler C

Medvegy, Nóra

2002

w

Kőszegi Triatlon Klub

7:53,5

15.

70

15.

Schüler C

Hofmann, Viki

2002

w

(Wiener Neudorf)

8:26,9

16.

63

16.

Schüler C

Ferstl, Emma

2002

w

(Grafenbach)

9:18,0

17.

67

17.

Schüler C

Neunteufel, Sarah

2001

w

(Steinbrunn)

9:46,6

18.

28

18.

Schüler C

Szabó, Dóra

2002

w

Széchy Tamás sportiskola Sopron

12:47,7

m

1.

36

1.

Schüler C

Bandi, Attila

2002

m

ORTRI

6:20,8

2.

55

2.

Schüler C

Peciar, Tomáš

2002

m

SK DElfin Nitra

6:37,8

3.

140

3.

Schüler C

Giurgiu, Rubens

2002

m

Tri Team Parndorf

6:46,2

4.

101

4.

Schüler C

Windisch, András

2001

m

Kőszegi Triatlon Klub

6:48,4

5.

98

5.

Schüler C

Nyul, Patrik

2001

m

Kőszegi Triatlon Klub

6:51,0

6.

1

6.

Schüler C

Mitteregger, Jakob

2001

m

Tri Team Pöttsching

6:57,8

7.

42

7.

Schüler C

Braitigam, Gergő

2001

m

ORTRI

7:00,3

8.

25

8.

Schüler C

Spindler, Erik

2001

m

LTC Seewinkel

7:00,8

9.

104

9.

Schüler C

Tóth, Benett

2001

m

Kőszegi Triatlon Klub

7:10,6

10.

102

10.

Schüler C

Schwahofer, Balázs

2002

m

Kőszegi Triatlon Klub

7:19,1

11.

100

11.

Schüler C

Somogyi, Ákos

2001

m

Kőszegi Triatlon Klub

7:19,6

12.

99

12.

Schüler C

Illés, Péter

2001

m

Kőszegi Triatlon Klub

7:56,3

13.

118

13.

Schüler C

Haenlein, Henrik

2001

m

TLZ Donnerskirchen

8:07,7

14.

133

14.

Schüler C

Eckhardt, Tobias

2002

m

(Pöttsching)

8:10,3

15.

8

15.

Schüler C

Pohl, Markus

2001

m

Eishockey Club Vienna Tigers

8:11,6

16.

103

16.

Schüler C

Mudra, Bence

2002

m

Kőszegi Triatlon Klub

8:27,0

17.

71

17.

Schüler C

Haslinger, Christoph

2001

m

KÖTTLACH

8:30,6

Schüler B

w

1.

51

1.

Schüler B

Steinacher, Olivia

2000

w

Labradorwelpen

10:16,8

2.

106

2.

Schüler B

Pillisz, Réka

2000

w

Kőszegi Triatlon Klub

10:21,7

3.

128

3.

Schüler B

Scherz, Viktoria

2000

w

Tri Team Parndorf

10:33,7

4.

4

4.

Schüler B

Farese, Laura

2000

w

Tri Team Parndorf

10:44,0

5.

123

5.

Schüler B

Burka, Annabella

2000

w

ORTRI

10:47,1

6.

54

6.

Schüler B

Gosztom, Rebeka

2000

w

(Sopron)

11:39,8

7.

105

7.

Schüler B

Gódor, Vivien

1999

w

Kőszegi Triatlon Klub

11:50,2

8.

107

8.

Schüler B

Varga, Kitti

2000

w

Kőszegi Triatlon Klub

12:01,0

9.

127

9.

Schüler B

Schweer, Carola

2000

w

SV Nikar Heidelberg

12:20,7

10.

124

10.

Schüler B

Szondi, Roxána

2000

w

ORTRI

12:24,7

11.

38

11.

Schüler B

Lengyel, Boglárka

1999

w

ORTRI

12:57,8

12.

77

12.

Schüler B

Fujsz, Klaudia

2000

w

MBUSZ SE

13:38,5

13.

61

13.

Schüler B

Hajek, Katharina

1999

w

Tri Team Parndorf

14:00,4

14.

74

14.

Schüler B

Hahn, Kerstin

1999

w

Tri Team Pöttsching

14:03,6

m

1.

20

1.

Schüler B

Tóth, Domonkos

2000

m

BBSC Balatonboglár

8:57,9

2.

138

2.

Schüler B

Szuak, Akos

2000

m

9:16,6

3.

35

3.

Schüler B

Virágh, Dávid

2000

m

ORTRI

9:26,6

4.

46

4.

Schüler B

Fóthi, Gergő

2000

m

ORTRI

10:30,5

5.

109

5.

Schüler B

Németh, Bálint

1999

m

Kőszegi Triatlon Klub

10:31,9

6.

139

6.

Schüler B

Molnar, Adam

2000

m

11:13,5

7.

17

7.

Schüler B

Baumgartner, Tomi

1999

m

TRI Klosterneuburg

11:24,0

8.

108

8.

Schüler B

Meiler, Flórián

2000

m

Kőszegi Triatlon Klub

12:00,8

9.

11

9.

Schüler B

Binder, Marco

1999

m

usv Gasen

12:27,4

10.

69

10.

Schüler B

Eckmaier, Justin

1999

m

Tri Team Pöttsching

12:37,2

11.

10

11.

Schüler B

Wiener, Raphael

2000

m

Tri Team Pöttsching

14:02,4

Schüler A

w

1.

66

1.

Schüler A

Neworal, Paula

1998

w

Schwimmunion Wien

10:53,6

2.

18

2.

Schüler A

Baumgartner, Susi

1997

w

TRI Klosterneuburg

12:41,8

3.

119

3.

Schüler A

Haenlein, Andrea

1998

w

TLZ Donnerskirchen

16:41,0

m

1.

50

1.

Schüler A

Virágh, Csaba

1997

m

ORTRI

9:09,9

2.

49

2.

Schüler A

Fábián, József

1998

m

ORTRI

9:38,8

3.

29

3.

Schüler A

Szabó, Péter

1998

m

SÚBKSE Sopron

10:23,1

4.

32

4.

Schüler A

Szántó, Dénes

1998

m

MBUSZ SE

10:59,0

5.

2

5.

Schüler A

Mitteregger, Martin

1998

m

Tri Team Pöttsching

11:04,3

6.

34

6.

Schüler A

Borsos, Bence

1998

m

MBUSZ SE

11:44,3

7.

110

7.

Schüler A

Marton, Csaba

1998

m

Kőszegi Triatlon Klub

12:09,5

8.

126

8.

Schüler A

Schweer, Hendrik

1998

m

SV Nikar Heidelberg

12:35,4

9.

73

9.

Schüler A

Hahn, Martin

1998

m

Tri Team Pöttsching

13:57,9

Jugend

w

1.

64

1.

Jugend

Ritter, Julia

1995

w

ATSV TRI TERNITZ

17:41,7

2.

111

2.

Jugend

Virág, Kinga

1995

w

Kőszegi Triatlon Klub

22:24,2

m

1.

112

1.

Jugend

Marton, Levente

1996

m

Kőszegi Triatlon Klub

16:39,4

2.

122

2.

Jugend

Haenlein, Michael

1996

m

TLZ Donnerskirchen

19:04,9

3.

121

3.

Jugend

Werner, Daniel

1996

m

TLZ Donnerskirchen

19:19,6