I. KŐSZEGI NYÍLT TRIATLON VERSENY

VAS MEGYEI SPORT XXI. TRIATLON UTÁNPÓTLÁS OLIMPIA

Eredmény









Helyezés Név Születési idő Idő Klub - Iskola
Pici  kategória: 25 m úszás-500 m kerékpár-250 m futás
2005-ben és később születettek
Lány
1 Czóber Barbara 2005 8:48 Nyitra u.-i AMK Szhely.
2 Koczor Réka 2005 9:38 Árpád-házi Óvoda
3 Nagy Lili 2005 DNS Árpád-házi Óvoda
Fiú
1 Frank Szabolcs 2005 8:58 Felsővárosi Óvoda
2 Neudl Gábor 2005 9:18 Árpád-házi Óvoda
3 Hóbor Lehel 2006 9:48 Felsővárosi Óvoda
4 Czóbel Gergely 2007 DNF
5
Szabó Levente 2005 DNS Felsővárosi Óvoda
I. korcsoport: 50 m úszás-1 km kerékpár -500 m futás
2003-2004-ben születettek
Lány
1 Palatkás Anna 2003 08:30 Árpád-házi Ált.Isk.
2 Kovátcs Anna 2003 09:50 Waldorf Szhely.
3 Frand Teodóra 2003 10:17 Árpád-házi Ált.Isk.
4 Gurisatti Gréta 2004 11:25 Béri Balogh Ádám
Fiú
1 Nyul Marcell 2003 07:42 Árpád-házi Ált.Isk.
2 Marton Zsolt 2004 09:15 Árpád-házi Ált.Isk.
3 Hóbor Zalán 2004 09:25 Árpád-házi Ált.Isk.
4 Szőka Dávid 2004 09:30 Árpád-házi Ált.Isk.
5 Thaler Levente 2003 09:42 Árpád-házi Ált.Isk.
6 Medvegy Gábor 2004 10:13 Árpád-házi Ált.Isk.
7 Farkas Ádám 2004 10:24 Zrínyi Ilona Ált.Isk. Szhely.
8 Mihacsi Dániel 2004 11:40 Árpád-házi Ált.Isk.
Fiú csapat
1 Nyul-Marton-Hóbor Zrínyi Ilona Ált.Isk. Szhely.
2 Szőka-Thaler-Medvegy Zrínyi Ilona Ált.Isk. Szhely.
II. korcsoport: 100 m úszás-2 km kerékpár-1 km futás
2001-2002-ben születettek
Lány
1 Spanraft Liza 2002 15:19 Árpád-házi Ált.Isk.
2 Gurisatti Jázmin 2002 15:25 Béri Balog Ádám
3 Marton Emese 2001 15:38 Árpád-házi Ált.Isk.
4 Németh Anna 2001 16:15 Béri Balog Ádám
5 Hóbor Eszter 2002 16:17 Árpád-házi Ált.Isk.
6 Szabó Dóra 2002 16:33 Lackner Kristóf Á.I. Sopron
7 Medvegy Nóra 2002 16:58 Árpád-házi Ált.Isk.
8 Nagy Szófia 2001 DNS Árpád-házi Ált.Isk.
Fiú
1 Windisch András 2001 Bersek József Ált.Isk
2 Nyul Patrik 2001 Árpád-házi Ált.Isk.
3 Illés Péter 2001 Árpád-házi Ált.Isk.
4 Palatkás Márton 2001 Árpád-házi Ált.Isk.
5 Francsics Erik 2001 Bersek József Ált.Isk
6 Schwahofer Balázs 2002 Árpád-házi Ált.Isk.
7 Pillis Ákos 2002 Bári Balog Ádám
8 Somogyi Ákos 2001 Árpád-házi Ált.Isk.
9 Mudra Bence 2002 Béri Balog Ádám
Fiú csapat
1 Nyul-Illés-Palatkás Árpád-házi Ált.Isk.
Lány csapat
1 Spanraft-Marton-Hóbor Árpád-házi Ált.Isk.
III. korcsoport: 200 m úszás-4 km kerékpár- 1 km futás
1999-2000-ben születettek
Lány
1 Gosztom Rebeka 2000 19:19 Széchy Tamás Sportisk. Sopron
2 Varga Kitti 2000 20:25
Bersek József Ált.Isk.
3 Gódor Vivien 1999 21:07 Árpád-házi Ált.Isk.
4 Pillisz Réka 2000 21:45 Béri Balog Ádám
Fiú
1 Erdős Milán 1999 21:59 Béri Balog Ádám
2 Meiler Flórián 2000 22:38 Bersek József Ált.Isk.
3 Fodor Gergely 2000 DNS Árpád-házi Ált.Isk.
IV.  korcsoport: 500 m úszás-12 km kerékpár- 3 km futás
1997-1998-ban születettek

1 Szabó Péter 1998 0:56:49 Lackner Kristóf Ált.Isk. Sopron
2 Módos Erik 1997 1:01:25 Bersek József Ált.Isk.
3 Marton Csaba 1998 1:01:57 Árpád-házi Ált.Isk.
4 Kiricsi Milán 1998 1:04:21 Bersek József Ált.Isk.
5 Katona Dániel 1:12:18 Bersek József Ált.Isk.
Fiú csapat
1 Módos-Kiricsi-Katona Bersek József Ált.Isk.
V.  korcsoport: 500 m úszás-12 km kerékpár- 3 km futás
1995-1996-ban születettek
Lány
1 Virág Kinga 1995 1:13:02 Jurisics Miklós Gimnázium
Fiú
1 Marton Levente 1996 54:49:0 Jurisics Miklós Gimnázium
VI.  korcsoport: 500 m úszás-12 km kerékpár- 3 km futás
1993-1994-ban születettek

Nyílt  kategória: 500 m úszás-12 km kerékpár- 3 km futás
1996-ban és előbb születettek
Fiú
1 Major Gábor 00:50:45
2 Bakucz Bence 00:51:15
3 Pillis Szilárd 00:56:03
4 Horváth Attila 00:56:28
5 Gurisatti Gábor 00:57:05
6 Gódor Béla 00:58:10
7 Sipos Szabolcs 01:00:30
8 Kiss Dénes 01:03:38
9 Marton András 01:04:07
10 Hajti György 01:05:04
11 Frank Szabolcs 01:05:15
12 Gáspár József 01:06:34
Váltó Verseny: 500 m úszás-12 km kerékpár- 3 km futás
Lány
1 Gódor Vivien 01:01:06
Varga Kitti
Pillis Réka
2 Virág Kinga DNF
Lendvai Anikó
Schwahofer Zsófia
Fiú
1 Róka Márió 00:56:20
Róka Martin
Hámori Ádám
2 Marton András 00:56:20
Horváth Tamás
Benke László
3 Kocsis János 00:57:13
Karácsonyi Ildikó
Kocsis János
4 Gódor Béla 1:00:36
Schwahofer Péter
Sárközi Kálmán
5 Nyul Marcell 1:01:36
Pillisz Ákos
Illés Péter
6 Nyul Patrik 01:03:27
Somogyi Ákos
Schwahofer Balázs
7 Meiler Flórián DNS
Francsics Erik
Windisch András