English
English |
Deutsch
Deutsch |
Francaise
Francaise |
Italiano
Italiano |
Magyar
Magyar
Kapcsolat
NYITÓLAPAKTUÁLISA VÁROSKULTÚRA, SZÓRAKOZÁSIDEGENFORGALOMÖNKORMÁNYZATINTERAKTÍV
Hírarchívum
Hírarchívumunk segítségével hónapokra lebontva elolvashatja az oldalra felkerült összes hírt/cikket, amihez nem kell mást tennie, mint a lenti legördülő menüből kiválasztania a kívánt időszakot!
NYITÓLAP > Aktuális > Hírek > História Futás eredmények
| More
História Futás eredmények
Kedves Érdeklődők! Az alábbiakban olvashatják a XXVIII. História Futás eredményeit. Gratulálunk a nyerteseknek!

I. Kategória – 1532 méter – hobby

Férfi - Man
Helyezés Név Idő
I. Toldi Péter 0:04:56
II. Szegedi Szilveszter 0:05:05
III. Nagy Péter 0:05:06
Koroknai Szabolcs 0:05:09
Tóth Rolnad 0:05:11
Horváth Olivér 0:05:15
Dr. Zalán Gábor 0:05:22
Németh Dániel 0:05:35
Eppich Hannes 0:05:38
Náray Krisztián 0:05:40
Nagy Ádám
Sebastian Lerch
Grüll Máté
Budrovich Márton
Nemes Bálint
Osztrosits Ákos
Kaiser Benedek
Papp Noel
Balogh Dominik
Bögöthy Richárd
Kovács Márk
Woki Zoltán
Novosel Mario
Osztrosits László
Lerch Andreas
Kovács István
Soós Zoltán
Grüll Dénes
Grüll Gábor
Prasch Reinhold
Udvardi Levente
Kaliwoda Alfred

Nő – Frau
Helyezés Név Idő

I. Bors Fanni 0:06:27
II. Kondics Cintia 0:06:38
III. Gugcsó Judit 0:06:40
Rideg Anikó 0:06:53
Dan Patrícia 0:06:54
Szöllősi Kornélia 0:07:05
Tóth Nikol 0:07:23
Kiss Katalin 0:07:26
Eppich Jutta
Németh Anna
Varga Rebecca
Németh Szilvia
Nemesné Udvardi Ildikó
Ostrosits Krisztina
Szilvágyiné Kohl Zsanett
Gömbös Lívia
Udvardi Virág

II. kategória
Pici korcsoport – 2004. vagy később születettek
Leányok:
Rajtszám Név Idő Küldő szervezet
39 Markovics Réka 0:02:49 Árpád-házi Iskola
81 Zsigmond Boglárka 0:02:51 Bersek Iskola
56 Ilon Marcella 0:02:53 Balog Iskola
59 Czóbel Barbara 0:02:54 Nyitra u. Ált. Isk. Szhely
94 Maitz Mira 0:02:58 Árpád-házi Iskola
47 Sárközi Tirza 0:03:15 Balog Iskola
19 Gurisatti Gréta 0:03:18 Balog Iskola
53 Berács Klarissza 0:03:25 Árpád-házi Iskola
43 Pavlis Anna 0:03:26 Balog Iskola
73 Scheck Dóra 0:03:32 Balog Iskola
91 Geider Doroti Balog Iskola
83 Ternyák Lara Balog Iskola
16 Reményi Petra Balog Iskola
10 Németh Fanni Balog Iskola
12 Magdics Pálma Árpád-házi Iskola
79 Börzsönyi Bianka Balog Iskola
96 Kiss Laura Bersek Iskola
57 Németh Diána Anna Aréna Óvoda Szombathely
54 Szabó Dorottya Árpád-házi Iskola
80 Gérnyi Zoé még nem ovis (2009)
20 Kiss Virág Balog Iskola
61 Kopácsi Teréz Árpád-házi Iskola
60 Gehring Petra Balog Iskola
70 Hock-Sirson Regina Balog Iskola
77 Biegner Mirtill Balog Iskola
88 Golub Emese Bersek Iskola
7 Németh Laura Balog Iskola


Fiúk
Rajtszám Név Idő Küldő szervezet
10 Lakotár Benedek 0:02:29 Horvátzsidány
81 Csuka Levente 0:02:31 Balog Iskola
17 Medvegy Gábor 0:02:34 Árpád-házi Iskola
1 Horváth Máté 0:02:35 Árpád-házi Óvoda
18 Marton Zsolt 0:02:37 Árpád-házi Iskola
78 Maitz Gergő 0:02:39 Balog Iskola
72 Sodics Bálint 0:02:40 Balog Iskola
76 Takács Máté 0:02:42 Balog Iskola
300 Kelemen Dávid 0:02:45 Dr. Nagy Beszédjavító
173 Buza Rafael Bersek Iskola
14 Hóbor Zalán Árpád-házi Iskola
170 Kovács Bence Bersek Iskola
174 Buza Rómeó Bersek Iskola
82 Csík Áron Balog Iskola
16 Markovics Márton Árpád-házi Iskola
15 Oláh Milán Árpád-házi Iskola
176 Háber Ágoston Bersek Iskola
316 Katona István Szhely Hétszínvirág Ovi
171 Harkány Dániel Bersek Iskola
84 Nándori Bence Balog Iskola
73 Bozuzay Dániel Balog Iskola
317 Sebestyén Péter Újvárosi Óvoda
175 Kila István Bersek Iskola
75 Rába Gergő Balog Iskola
287 Barabás Bence Központi Óvoda
2 Gáspár Tamás Írottkő- Futóklub Németh Parkett
85 Humpók Bálint Balog Iskola
172 Jagodics Milán Bersek Iskola
83 Vert Tamás Balog Iskola
327 Both Medárd Bersek Iskola
13 Kenéz Csogor Árpád-házi Iskola
9 Kelemen Patrik Horvátzsidány
74 Németh Gergő Balog Iskola
77 Hanák Ádám Balog Iskola
79 Orbán Dávid Balog Iskola
80 Müller Richárd Balog Iskola
249 Hóbor Lehel Felsővárosi Óvoda
299 Kovács Szilárd Bersek Iskola
304 Czóbel Gergely Gencsapáti Gyöngyöskert Óvoda
315 Katona Zoltán Szhely Hétszínvirág Ovi


II. Korcsoport - 2002-2003. születettek

Leányok
Rajtszám Név Idő Küldő szervezet
191 Paár Laura 0:05:34 Bersek Iskola
108 Gurisatti Jázmin 0:05:35 Balog Iskola
34 Hóbor Eszter 0:06:05 Árpád-házi Iskola
40 Dorner Kinga 0:06:21 Árpád-házi Iskola
41 Fekete Dorottya 0:06:23 Árpád-házi Iskola
105 Fábián Viktória 0:06:26 Balog Iskola
194 Tóth Enikő 0:06:26 Bersek Iskola
107 Lakatos Mirella 0:06:27 Balog Iskola
35 Medvegy Nóra 0:06:30 Árpád-házi Iskola
103 Vert Petra 0:06:37 Balog Iskola
189 Gazafi Júlia 0:06:43 Bersek Iskola
109 Rába Mirtill 0:06:45 Balog Iskola
193 Pesti Gabriella 0:06:59 Bersek Iskola
197 Kasza Klaudia 0:07:01 Bersek Iskola
37 Palatkás Anna 0:07:03 Árpád-házi Iskola
100 Vámos Barbara 0:07:05 Balog Iskola
102 Kovács Róza 0:07:06 Balog Iskola
309 Bigner Petra 0:07:07 Bersek Iskola
190 Zacsik Nóra 0:07:10 Bersek Iskola
101 Füzi Hanna 0:07:17 Balog Iskola
192 Fejes Johanna 0:07:19 Bersek Iskola
36 Csiza Valéria 0:07:23 Árpád-házi Iskola
38 Szabó Elizabet 0:07:55 Árpád-házi Iskola
106 Unger Liza 0:08:02 Balog Iskola
104 Hanák Rebeka Balog Iskola
195 Máté Csenge Bersek Iskola
196 Kovács Veronika Bersek Iskola

Fiúk
Rajtszám Név Idő Küldő szervezet
325 Molnár Flórián 0:04:46 Bersek Iskola
124 Bella Alex 0:04:49 Balog Iskola
25 Nyul Marcell 0:04:50 Árpád-házi Iskola
110 Németh Márk 0:04:53 Balog Iskola
111 Ecker Dávid 0:05:04 Balog Iskola
26 Schwahofer Balázs 0:05:06 Árpád-házi Iskola
123 Réti Marcell 0:05:14 Balog Iskola
126 Horváth Zsolt 0:05:19 Balog Iskola
31 Szőke Dávid 0:05:23 Árpád-házi Iskola
121 Csoknyai Gábor 0:05:23 Balog Iskola
131 Pásztor Ádám 0:05:25 Balog Iskola
183 Balogh Martin 0:05:31 Bersek Iskola
307 Nagy Nándor 0:05:34 Budaőrs Kesjár Csaba Ált. Isk.
117 Pintér Márton 0:05:36 Balog Iskola
286 Purgai Bálint 0:05:38 SZOESE
320 Németh Bence Dávid 0:05:39 Zrínyi Szhely
33 Vinkó Dominik 0:05:40 Árpád-házi Iskola
113 Horváth Levente 0:05:42 Balog Iskola
28 Oláh Máté 0:05:48 Árpád-házi Iskola
118 Takács Dorián 0:05:49 Balog Iskola
122 Horváth Ákos 0:05:49 Balog Iskola
185 Horváth Benedek 0:05:49 Bersek Iskola
7 Horváth Denton 0:05:52 Vossen Szentgotthárd
130 Harmati Kende 0:05:54 Balog Iskola
114 Németh Olivér 0:05:56 Balog Iskola
116 Pillisz Ákos 0:05:58 Balog Iskola
180 Czimber Márk 0:06:05 Bersek Iskola
115 Nagy Márk 0:06:11 Balog Iskola
32 Piskor Barnabás 0:06:13 Árpád-házi Iskola
119 Kondics Kornél 0:06:15 Balog Iskola
30 Pesti Gábor 0:06:18 Árpád-házi Iskola
182 Bíró Antal 0:06:20 Bersek Iskola
129 Molnár Dániel 0:06:28 Balog Iskola
132 Nemes Kristóf 0:06:35 Balog Iskola
181 Domnánovich Bálint 0:06:37 Bersek Iskola
112 Németh Ádám 0:06:38 Balog Iskola
125 Németh Dávid 0:07:29 Balog Iskola
29 Idaházi Márk 0:07:54 Árpád-házi Iskola
128 Décsi Marcell 0:08:22 Balog Iskola
24 Stejer-Nagy Olivér Árpád-házi Iskola
27 Izsák Gábor Árpád-házi Iskola
127 Maitz Bence Balog Iskola
184 Fábián Kristóf Bersek Iskola
187 Kiss Brúnó Bersek Iskola
188 Pap Erik Bersek Iskola

II. korcsoport – 2000 – 2001. születettek

Leányok
Rajtszám Név Idő Küldő szervezet Cerr-Cup szám
202 Csizmazia Adél 0:04:50 Bersek Iskola
200 Hütter Szilárda Lili 0:04:55 Bersek Iskola 545
199 Klemencsics Fanni 0:04:59 Bersek Iskola
49 Kopácsi Júlia 0:05:07 Árpád-házi Iskola
50 Baranyai Tamara 0:05:08 Árpád-házi Iskola
298 Pósfalvi Dalma 0:05:16 Szombathely, Zrínyi Iskola
135 Pillisz Réka 0:05:25 Balog Iskola
11 Lakotár Hanna 0:05:33 Horvátzsidány
57 Marton Emese 0:05:36 Árpád-házi Iskola
310 Németh Dorina 0:05:44 DR. Nagy László Beszédjavító
54 Pikl Emma 0:05:46 Árpád-házi Iskola
330 Németh Szandra 0:05:51 Bersek Iskola
53 Vinkó Vivien 0:05:56 Árpád-házi Iskola
3 Németh Anna 0:05:57 Írottkő Futóklub - Németh parkett 567
250 Humpók Alexandra 0:06:02 Balog Iskola
139 Hámori Luca 0:06:05 Balog Iskola
324 Kovács Júlia 0:06:07 Király SzE Szhely
203 Balogh Natália 0:06:09 Bersek Iskola
48 Iker Enikő 0:06:12 Árpád-házi Iskola
140 Finesz Kamilla 0:06:16 Balog Iskola
138 Dezamits Vivien 0:06:18 Balog Iskola
204 Neválovits Regina 0:06:19 Bersek Iskola
201 Takács Kata 0:06:25 Bersek Iskola
303 Nagy Szófia 0:06:33 Árpád-házi Iskola
288 Horváth Bianka 0:06:36 Dr. Nagy László EGYMI
51 Maszlov Zsüli 0:06:40 Árpád-házi Iskola
136 Csóka Sára 0:06:51 Balog Iskola
141 Takács Zsófia 0:06:55 Balog Iskola
318 Szabadfi Dalma 0:06:58 Bersek Iskola
297 Varga Kitti 0:07:04 Bersek Iskola
198 Kiss Alexandra 0:07:06 Bersek Iskola
205 Zsigmond Fanni 0:07:16 Bersek Iskola
52 Horváth Edina 0:08:04 Árpád-házi Iskola
137 Karádi Dalma 0:08:13 Balog Iskola
55 Markovics Luca Árpád-házi Iskola
56 Szabó Regina Árpád-házi Iskola
133 Horváth Anna Balog Iskola
134 Láng Laura Balog Iskola

Fiúk
Rajtszám Név Idő Küldő szervezet Cerr-Cup szám
6 Nemes Bálint 0:04:35 Írottkő Futóklub - Németh Parkett 580
308 Koroknai Ákos 0:04:38 Budaőrs Kesjár Csaba Ált. Isk.
147 Ecker Tamás 0:04:44 Balog Iskola
311 Pásti Sándor 0:04:53 Dr. Nagy Beszédjavító
284 Keresztes Krisztián 0:04:58 Balog Iskola
312 Nagy Máté 0:05:03 Bólyai Szhely
206 Francsics Erik 0:05:11 Bersek Iskola
207 Windisch András 0:05:17 Bersek Iskola
212 Kolonics Detre 0:05:18 Bersek Iskola
120 Mudra Bence 0:05:18 Balog Iskola
251 Keresztes Máté 0:05:21 Balog Iskola
146 Haiszán Bálint 0:05:25 Balog Iskola
211 Pongrácz Benjamin 0:05:26 Bersek Iskola
142 Nándori Tamás 0:05:31 Balog Iskola
148 Abért Márk 0:05:31 Balog Iskola
143 Nagy Bence 0:05:39 Balog Iskola
322 Gyöngyössy Ádám 0:05:42 Király SzE Szombathely
144 Kiss Levente 0:05:43 Balog Iskola
46 Nyul Patrik 0:05:47 Árpád-házi Iskola
323 Kovács Dániel 0:05:49 Király SzE Szombathely
43 Rába Krisztián 0:05:51 Árpád-házi Iskola
47 Szabó István 0:05:52 Árpád-házi Iskola
278 Illés Péter 0:05:55 Árpád-házi Iskola
4 Borbély Attila 0:06:01 Vossen Szentgotthárd 216
210 Agg Patrik 0:06:02 Bersek Iskola
45 Somogyi Ákos 0:06:05 Árpád-házi Iskola
42 Weltler Áron 0:06:06 Árpád-házi Iskola
12 Kiricsi Olivér 0:06:18 Horvátzsidány
208 Málovits Márk 0:06:19 Bersek Iskola
145 Csík Armand 0:06:55 Balog Iskola
328 Radics Béla 0:07:11 DR. Nagy
44 Bokor Gábor Árpád-házi Iskola
149 Dorner Patrik Balog Iskola
209 Bokor Máté Bersek Iskola
314 Oláh Gergő Neumann Szhely


III. korcsoport – 1998-1999. születettek

Leányok
Rajtszám Név Idő Küldő szervezet
285 Purgai Barbara 0:04:43 SZOESE
151 Maszlov Rebeka 0:04:47 Balog Iskola
150 Maszlov Dorisz 0:04:54 Balog Iskola
8 Hegyi Hanna 0:04:59 Szentgotthárd
302 Pavlis Viktória 0:05:10 Balog Iskola
236 Dan Patrícia 0:05:16 Bersek Iskola
155 Nyul Dorina 0:05:27 Balog Iskola
63 Gódor Vivien 0:05:35 Árpád-házi Iskola
237 Németh Ingrid 0:05:55 Bersek Iskola
153 Bella Zsaklin 0:06:08 Balog Iskola
234 Bak Hanna 0:06:12 Bersek Iskola
233 Kolonics Kata 0:06:14 Bersek Iskola
230 Horváth Anikó 0:06:43 Bersek Iskola
232 Faller Anna 0:06:54 Bersek Iskola
231 Kolnhofer Ramóna 0:07:07 Bersek Iskola
229 Vodnár Nicole 0:07:10 Bersek Iskola
252 Humpók Viktória 0:07:11 Balog Iskola
228 Zsigmond Barbara 0:07:23 Bersek Iskola
65 Kövesdi Fanni 0:07:38 Árpád-házi Iskola
64 Ragasits Patrícia 0:07:39 Árpád-házi Iskola
235 Poór Laura 0:07:51 Bersek Iskola
62 Antalovics Orsolya Árpád-házi Iskola
152 Döbrössi Rebeka Balog Iskola
154 Imre Nadin Balog Iskola
280 Illés Dorottya Árpád-házi Iskola

Fiúk
Rajtszám Név Idő Küldő szervezet Cerr-Cup szám
158 Jagodics Dennis 0:09:16 Balog Iskola
321 Németh Dániel 0:09:31 Írottkő Futóklub Egyesület 568
164 Prán Dominik 0:09:43 Balog Iskola
160 Réti Milán 0:09:55 Balog Iskola
214 Szamosi Martin 0:10:01 Bersek Iskola
222 Csizmazia Kornél 0:10:15 Bersek Iskola
58 Marton Csaba 0:10:24 Árpád-házi Iskola
161 Nemes Levente 0:10:30 Balog Iskola
219 Horváth Martin 0:10:31 Bersek Iskola
329 Jankó Krisztián 0:10:38 Bersek Iskola
163 Palkó Tamás 0:10:49 Balog Iskola
216 Kiricsi Milán 0:10:59 Bersek Iskola
213 Tamási László 0:11:06 Bersek Iskola
157 Sárközi Dominik 0:11:11 Balog Iskola
60 Horváth Norbert 0:11:14 Árpád-házi Iskola
159 Reményi Bence 0:11:32 Balog Iskola
59 Gáspár Detre 0:11:59 Árpád-házi Iskola
326 Schwarcz Martin 0:12:10 Bersek Iskola
220 Vörös Bálint 0:12:13 Bersek Iskola
296 Osztrosits Ákos 0:12:22 Írottkő Futóklub Egyesület 551
223 Kelemen Péter 0:12:30 Bersek Iskola
215 Horváth Péter 0:12:31 Bersek Iskola
162 Simon Márton 0:12:43 Balog Iskola
61 Kovács Olivér 0:12:46 Árpád-házi Iskola
156 Fehér Dániel 0:14:15 Balog Iskola
226 Bodovics Máté 0:14:39 Bersek Iskola
290 Horváth Péter 0:15:34 Dr. Nagy László EGYMI
313 Oláh Dávid 0:15:37 Neumannn Ált. Isk. Szhely
289 Berkes Ferenc 0:15:40 Dr. Nagy László EGYMI
217 Döbrösi Szilárd Bersek Iskola
218 Fritz Adrián Bersek Iskola
225 Schätzel Márk Bersek Iskola

IV. korcsoport – 1996 – 1997. születettek
Leányok
Rajtszám Név Idő Küldő szervezet
67 Pesti Dzsenifer 0:04:53 Árpád-házi Iskola
265 Sárközi Rebeka 0:04:55 Jurisich
66 Pintér Evelin 0:05:24 Árpád-házi Iskola
266 Dávid Bernadett 0:05:33 Jurisich
282 Lukács Nóra 0:05:40
281 Laga Anna 0:05:55 Árpád-házi Iskola
268 Tóth Blanka 0:05:59 Jurisich
292 Horváth Dzsenifer 0:06:06 Dr. Nagy László EGYMI
264 Dan Dzsenifer 0:06:10 Jurisich
267 Kovács Eszter 0:06:26 Jurisich
245 Kákonyi Tamara 0:06:27 Bersek Iskola
246 Lőrincz Barbara 0:06:28 Bersek Iskola
247 Bánadi Andrea 0:06:30 Bersek Iskola
291 Ódor Vivien 0:06:34 Dr. Nagy László EGYMI
248 Miklós Virág 0:08:32 Bersek Iskola
68 Antalovits Zsófia 0:08:34 Árpád-házi Iskola

Fiúk
Rajtszám Név Idő Küldő szervezet Cerr-Cup szám
331 Altay Levente 0:08:32 Szoese
294 Döbrösi Ferenc 0:09:07 Dr. Nagy László EGYMI
169 Bogdán Balázs 0:09:08 Balog Iskola
259 Marton Levente 0:09:35 Jurisich
257 Csonka Attila Endre 0:10:00 Jurisich
166 Koósz Barnabás 0:10:08 Balog Iskola
5 Ifj. Borbély Sándor 0:10:18 Vossen Szentgotthárd C005
258 Gombos Dávid Attila 0:10:24 Jurisich
256 Dorner Ágoston 0:10:46 Jurisich
301 Pavlis Márk 0:11:02 Balog Iskola
295 Mércz Gábor 0:11:11 Dr. Nagy László EGYMI
167 Major Dániel 0:11:18 Balog Iskola
241 Németh Krisztián 0:11:28 Bersek Iskola
260 Mércz Patrik 0:12:04 Jurisich
293 Horváth Ferenc 0:12:11 Dr. Nagy László EGYMI
165 Hauer Szabolcs 0:12:38 Balog Iskola
283 Kiss Erik 0:13:10 Jurisich
244 Istenits András 0:13:11 Bersek Iskola
255 Varga Áron 0:13:19 Jurisich
69 Máthé Dávid 0:13:40 Árpád-házi Iskola
240 Gőcze Ferenc 0:13:44 Bersek Iskola
243 Pongrácz Dominik 0:13:59 Bersek Iskola
254 Kiss Bence Zsolt 0:14:09 Jurisich
239 Bak Milán 0:14:21 Bersek Iskola
71 Majsa Alex 0:14:56 Árpád-házi Iskola
70 Pukler Adrián Árpád-házi Iskola
168 Riegler Péter Balog Iskola
238 Varga Dániel Bersek Iskola
242 Sipos Bence Bersek Iskola


V. korcsoport – 1994-1995. születettek
Leányok
Rajtszám Név Idő Küldő szervezet
273 Gelencsér Evelin 0:05:06 Jurisich
270 Bognár Gabriella 0:05:42 Jurisich
271 Virág Kinga 0:05:43 Jurisich
269 Ötvös Fanni 0:05:47 Jurisich
272 Dalos Flóra 0:06:02 Jurisich
274 Tóth Fruzsina 0:06:03 Jurisich
275 Hajós Gabriella Jurisich


Fiúk
-

VI. korcsoport – 1992-1993. születettek
Leányok
Rajtszám Név Idő Küldő szervezet
277 Szilágyi Szandra 0:05:26 Jurisich
276 Klobetz Orsolya 0:05:32 Jurisich

Fiúk
Rajtszám Név Idő Küldő szervezet
262 Hajós Attila 0:09:49 Jurisich
263 Lajos Dániel 0:10:08 Jurisich
279 Csukovics Ármin 0:10:36 Jurisich

III. Kategória – 9000 méter

I. korcsoport – 1993. vagy később születettek

Nők
Rajtszám Név Idő Küldő szervezet Cerr-Cup szám szül. idő
286 Purgai Evelyn 0:37:59 SZOESE 1994
356 Csébics Nóra 0:41:38 SZOESE 318 1998
275 Gulner Dalma 0:49:35 Élelmiszeripari Szakközép 1994

Férfiak
Rajtszám Név Idő Küldő szervezet Cerr-Cup szám szül. idő
350 Kívés Bendegúz 0:32:48 SZOESE 1994
291 Nemes Gergő 0:33:05 SZOESE 560 1995


II. korcsoport – 1976-1992. születettek

Nők
Rajtszám Név Idő Küldő szervezet Cerr-Cup szám szül. idő
64 Hartmann Emőke 0:40:26 Sün Team Sopron 1984
270 Joó Barbara 0:43:25 Szombathely 1977
253 Némethné Vincze Ibolya 0:45:31 Szombathely 1977
266 Maszlovné Háni Tünde 0:52:26 Kőszeg 1977
273 László Beáta 0:57:09 Vossen Szentgotthárd 1979

Férfiak
Rajtszám Név Idő Küldő szervezet Cerr-Cup szám szül. idő
255 Koszár Zsolt 0:28:13 Synergy Fittnesz Szentgotthárd 1986
349 Czindrity Attila 0:31:56 SZOESE 1990
261 Földesi János 0:34:52 Kőszeg 1984
351 Fábrics Gábor Zoltán 0:35:10 Szoese, www.nepsport.hu 538 1987
252 Löki István 0:36:23 Szentgotthárd 1976
248 Nagy Gábor 0:37:24 Király SzE 312 1978
263 Esküdt Roland 0:38:08 Kőszegi Triatlon és Úszó Klub 1977
262 Poór Péter 0:40:41 Kőszegi Triatlon és Úszó Egyesület 1989
342 Fülöp László 0:42:21 Sárvári Kinizsi SE 1977
346 Perl Christian 0:43:11 Königsdorf 1980
246 Kolbenheyer Balázs 0:45:20 Király SzE 1990
274 Verbovszki István 0:45:48 Nike Futó Klub Szhely 1977
245 Nábrádi Szabolcs 0:48:35 Szombathely 1972
303 Horváth Balázs 0:48:39 Szombathely 1985
285 Horváth Krisztián 0:49:06 Sárvár 1979
256 Paukovits Péter 0:49:46 Szombathely 1977
345 Karl Pinter 0:52:00 Deutsch . Bieling Runners 1980
257 Tovmaszjan Biego 0:52:12 Kőszeg 1982


III. korcsoport – 1961-1975. születettek

Nők
Rajtszám Név Idő Küldő szervezet Cerr-Cup szám szül. idő
271 Neisz Eszter 0:42:48 Írottkő Futóklub 593 1974
293 Borbélyné Wekker Judit 0:47:24 Vossen Szentgotthárd C 007 1968
268 Kovács Márta 0:56:54 Szombathely 499 1974
288 Hende Judit 0:57:54 Szombathely 1974
287 Arthoffer Andrea 0:57:54 Szombathely 1974
282 Erdei Judit 1:01:07 Kőszeg 1971
295 Némethné Hudák Györgyi 1:02:04 Budapest C 644 1974


Férfiak
Rajtszám Név Idő Küldő szervezet Cerr-Cup szám szül. idő
289 Hóbor Péter 0:31:23 Kőszegi Triatlon Klub 1974
244 Garami Árpád 0:33:46 SzoESE 1966
250 Gyöngyössy Róbert 0:36:48 Király SzE 201 1970
290 Horváth Tamás 0:37:58 Sün Team Sopron 535 1969
347 Marton László 0:38:39 Sárvári Kinizsi 1969
283 Döbör Imre 0:38:49 Nike Futóklub - Szombathely 1968
277 Simon J. Gábor 0:39:09 SzoESE 344 1966
284 Horváth Attila 0:40:51 Szombathely 1973
259 Katona István 0:41:19 Szombathely 541 1971
343 Tóth Tibor 0:41:34 Sárvári Kinizsi 1962
264 Dorfstetter Michael 0:43:00 Österreichises Jugendrotkreutz 1963
281 Kiss Gábor 0:43:21 Kőszeg 1973
341 Lóránt Csaba 0:43:31 Nárai 1971
353 Körmendi Gábor 0:44:14 Körmend 1974
265 Maszlov Szabolcs 0:44:30 Kőszeg 1973
352 Altay Attila 0:44:40 Nike Futóklub - Szombathely 1968
279 Csonka Gyula 0:45:05 Csepreg 89 1961
344 Bánfalvi János 0:45:41 Kám 1974
348 Kurucz István 0:46:44 Szombathely 577 1974
254 Németh Tibor 0:47:51 Szombathely 1975
267 László Ervin 0:49:21 Szombathely 497 1970
258 Vincze Attila 0:49:44 Szombathely 1972
251 Takács Lajos 0:50:52 Szombathely 1969
339 Nyul Zoltán 0:51:15 Kőszeg 1969
297 Piros Róbert 0:53:21 Rendészeti SE Körmend 1969
301 Gavallér József 0:56:27 Budapest 587 1967
298 Vida Zoltán 1:07:18 Budapest 540 1966
354 Szerdahelyi Zoltán Szombathely 1962


IV. korcsoport – 1960. vagy korábban születettek

Nők
Rajtszám Név Idő Küldő szervezet Cerr-Cup szám szül év
62 Schweizer Eleonora 0:57:00 S-Bausparkasse 645? 1950
312 Koncsik Ibolya 1:01:07 Budapest 531 1953
294 Prauda Terézia 1:02:05 Budapest 579 1956

Férfiak
Rajtszám Név Idő Küldő szervezet Cerr-Cup szám szül. idő
355 Gartner Heinrich 0:40:58 TUS - Feldbach 173 1957
340 Lóránt Sándor 0:41:25 Nárai 553 1957
269 Aryee Charlie 0:43:13 Szombathely 1955
292 Borbély Sándor 0:43:41 Vossen Szentgotthárd C006 1956
276 Figaro Sterniczky 0:43:55 Oberwart 1950
280 Petz László 0:45:11 Vossen Szentgotthárd 18 1957
249 Hopp Viktor 0:47:34 Király SzE 199 1952
247 Túri Lajos 0:48:07 Király SzE 200 1956
300 Palotai Gábor 0:49:34 Budapest 595 1953
272 László Imre 0:49:59 Vossen Szentgotthárd 1954
260 Dr. Küttel István 0:50:23 Kőszeg 1960
278 Wagner József 0:51:24 SzoESE 68 1951
50 Zach Heinz 0:53:06 Graz 646 1944
296 Baráth Zoltán 0:57:02 Rendészeti SE Körmend 1953
299 Kenyér Imre 1:11:57 Budapest 532 1933

III. kategória – 9000 méter
Abszolút eredmények

Nők
Rajtszám Név Idő Küldő szervezet Cerr-Cup szám szül. idő
286 Purgai Evelyn 0:37:59 SZOESE 1994
64 Hartmann Emőke 0:40:26 Sün Team Sopron 1984
356 Csébics Nóra 0:41:38 SZOESE 318 1998
271 Neisz Eszter 0:42:48 Írottkő Futóklub 593 1974
270 Joó Barbara 0:43:25 Szombathely 1977
253 Némethné Vincze Ibolya 0:45:31 Szombathely 1977
293 Borbélyné Wekker Judit 0:47:24 Vossen Szentgotthárd C 007 1968
275 Gulner Dalma 0:49:35 Élelmiszeripari Szakközép 1994
266 Maszlovné Háni Tünde 0:52:26 Kőszeg 1977
268 Kovács Márta 0:56:54 Szombathely 499 1974
62 Schweizer Eleonora 0:57:00 S-Bausparkasse 645? 1950
273 László Beáta 0:57:09 Vossen Szentgotthárd 1979
288 Hende Judit 0:57:54 Szombathely 1974
287 Arthoffer Andrea 0:57:54 Szombathely 1974
282 Erdei Judit 1:01:07 Kőszeg 1971
312 Koncsik Ibolya 1:01:07 Budapest 531 1953
295 Némethné Hudák Györgyi 1:02:04 Budapest C 644 1974
294 Prauda Terézia 1:02:05 Budapest 579 1956


Férfiak
Rajtszám Név Idő Küldő szervezet Cerr-Cup szám szül. idő
255 Koszár Zsolt 0:28:13 Synergy Fittnesz Szentgotthárd 1986
289 Hóbor Péter 0:31:23 Kőszegi Triatlon Klub 1974
349 Czindrity Attila 0:31:56 SZOESE 1990
350 Kívés Bendegúz 0:32:48 SZOESE 1994
291 Nemes Gergő 0:33:05 SZOESE 560 1995
244 Garami Árpád 0:33:46 SzoESE 1966
261 Földesi János 0:34:52 Kőszeg 1984
351 Fábrics Gábor Zoltán 0:35:10 Szoese, www.nepsport.hu 538 1987
252 Löki István 0:36:23 Szentgotthárd 1976
250 Gyöngyössy Róbert 0:36:48 Király SzE 201 1970
248 Nagy Gábor 0:37:24 Király SzE 312 1978
290 Horváth Tamás 0:37:58 Sün Team Sopron 535 1969
263 Esküdt Roland 0:38:08 Kőszegi Triatlon és Úszó Klub 1977
347 Marton László 0:38:39 Sárvári Kinizsi 1969
283 Döbör Imre 0:38:49 Nike Futóklub - Szombathely 1968
277 Simon J. Gábor 0:39:09 SzoESE 344 1966
262 Poór Péter 0:40:41 Kőszegi Triatlon és Úszó Egyesület 1989
284 Horváth Attila 0:40:51 Szombathely 1973
355 Gartner Heinrich 0:40:58 TUS - Feldbach 173 1957
259 Katona István 0:41:19 Szombathely 541 1971
340 Lóránt Sándor 0:41:25 Nárai 553 1957
343 Tóth Tibor 0:41:34 Sárvári Kinizsi 1962
342 Fülöp László 0:42:21 Sárvári Kinizsi SE 1977
264 Dorfstetter Michael 0:43:00 Österreichises Jugendrotkreutz 1963
346 Perl Christian 0:43:11 Königsdorf 1980
269 Aryee Charlie 0:43:13 Szombathely 1955
281 Kiss Gábor 0:43:21 Kőszeg 1973
341 Lóránt Csaba 0:43:31 Nárai 1971
292 Borbély Sándor 0:43:41 Vossen Szentgotthárd C006 1956
276 Figaro Sterniczky 0:43:55 Oberwart 1950
353 Körmendi Gábor 0:44:14 Körmend 1974
265 Maszlov Szabolcs 0:44:30 Kőszeg 1973
352 Altay Attila 0:44:40 Nike Futóklub - Szombathely 1968
279 Csonka Gyula 0:45:05 Csepreg 89 1961
280 Petz László 0:45:11 Vossen Szentgotthárd 18 1957
246 Kolbenheyer Balázs 0:45:20 Király SzE 1990
344 Bánfalvi János 0:45:41 Kám 1974
274 Verbovszki István 0:45:48 Nike Futó Klub Szhely 1977
348 Kurucz István 0:46:44 Szombathely 577 1974
249 Hopp Viktor 0:47:34 Király SzE 199 1952
254 Németh Tibor 0:47:51 Szombathely 1975
247 Túri Lajos 0:48:07 Király SzE 200 1956
245 Nábrádi Szabolcs 0:48:35 Szombathely 1972
303 Horváth Balázs 0:48:39 Szombathely 1985
285 Horváth Krisztián 0:49:06 Sárvár 1979
267 László Ervin 0:49:21 Szombathely 497 1970
300 Palotai Gábor 0:49:34 Budapest 595 1953
258 Vincze Attila 0:49:44 Szombathely 1972
256 Paukovits Péter 0:49:46 Szombathely 1977
272 László Imre 0:49:59 Vossen Szentgotthárd 1954
260 Dr. Küttel István 0:50:23 Kőszeg 1960
251 Takács Lajos 0:50:52 Szombathely 1969
339 Nyul Zoltán 0:51:15 Kőszeg 1969
278 Wagner József 0:51:24 SzoESE 68 1951
345 Karl Pinter 0:52:00 Deutsch . Bieling Runners 1980
257 Tovmaszjan Biego 0:52:12 Kőszeg 1982
50 Zach Heinz 0:53:06 Graz 646 1944
297 Piros Róbert 0:53:21 Rendészeti SE Körmend 1969
301 Gavallér József 0:56:27 Budapest 587 1967
296 Baráth Zoltán 0:57:02 Rendészeti SE Körmend 1953
298 Vida Zoltán 1:07:18 Budapest 540 1966
299 Kenyér Imre 1:11:57 Budapest 532 1933
354 Szerdahelyi Zoltán Szombathely 1962


Kőszeg Város Önkormányzata és Polgármesteri Hivatala Jurisics-vár Művelődési Központ és Várszínház E-mail: | Részletes kapcsolat adatok >

Honlapkészítés