2013 História Futás eredmények






I.Kategória – 1532 m


Férfiak

1 Ábrahám Gergely 4:42:00 Kőszeg
2 Kulcsár Ernő 4:53:00 Kőszeg
3 Kiss Erik 4:56:00 Kőszeg, JMG
4 Vörös András 4:58:00
5 Szegedi Szilveszter 5:09:00
6 Náray Krisztián 5:28:00
7 Punger Dénes 5:32:00
8 Táncsics András 5:37:00
9 Szabó Bence 5:44:00
10 Pap Noel 5:48:00
11 Básti Sándor 5:57:00
12 Németh Szabolcs 6:02:00
13 Eyad Abdul 6:06:00
14 Jankó Krisztián 6:08:00
15 Dr. Czóbel Tamás 6:09:00


Nők

1 Bors Fanni 6:03:00 Kőszeg
2 Dr. Hani Eszter 6:05:00 Kőszeg
3 Pálfi Nikolett 6:22:00
4 Dan Patrícia 6:23:00
5 Pintér Karolin 6:31:00
6 Imre Nadin 6:45:00
7 Ódor Vanessza 6:57:00
8 Kovács Luca 6:58:00
9 Nagy Jennifer 7:01:00
10 Szegedi Evelin 7:02:00
11 Marosi Júlia 7:03:00
12 Farkas Thyra 7:08:00



II. Kategória

PICI - LÁNY

1 Weidl Mónika 2:35:00 Bersek
2 Maier Nikol 2:37:00 Árpád-házi
3 Farren Hanna 2:38:00 Árpád-házi
4 Molnár Luca 2:42:00 Bersek
5 Eigner Hermina 2:43:00 Bersek
6 Rosta Georgina 2:56:00 Balog
7 Kiss Amina 2:58:00 Balog
8 Tuczai Izabella 3:01:00 Balog
9 Pásztor Anett 3:02:00 Balog
10 Lepold Bianka 3:05:00 Balog
11 Szétag Korina 3:07:00 Szombathely - Derkovits
12 Kumánovich Kata 3:08:00 Bersek - Horvátzsidány
13 Karádi Szonja 3:11:00 Bersek
14 Kohl Hédi 3:19:00 Balog
15 Szendrő Jázmin 3:20:00 Kőszeg Árpád-házi ovi
16 Lokotár Mira 3:21:00 Bersek - Horvátzsidány
17 Pillisz Írisz 3:22:00 Balog
18 Kádár Korina 3:27:00 Balog
19 Gérnyi Zoé 3:28:00 Központi Óvoda
20 Dorner Sára 3:29:00 Árpád-házi
21 Németh Bora 3:32:00 Bersek
22 Randvég Mila 3:33:00 Újvárosi Óvoda
23 Kumánovich Kinga 3:34:00 Óvoda - Horvátzsidány
24 Stefanich Gréta 3:36:00 Árpád-házi
25 Básthy Katalin 3:38:00 Árpád-házi
26 Maitz Linett 3:39:00 Központi Óvoda
27 Börcsök Vanda 3:40:00 Árpád-házi
28 Sasvári Rea 3:42:00 Balog
29 Krály Regina 3:47:00 Balog
30 Füzi Blanka 3:48:00 Balog
31 Bokor Anna Virág 3:54:00 Árpád-házi
32 Kullai Fanni 3:56:00 Balog
33 Nagy Eszter 3:57:00 Balog
34 Németh Linda 4:04:00 Bersek
35 Szekerka Lara 4:05:00 Bersek
36 Papp Auróra Laura 4:07:00 Balog
37 Gyöngyössy Diána 4:10:00 Szombathely - Pipitér Ovi
Schwachofer Vivien Árpád-házi
Polyák Dzsesszika Balog
Horváth Zsófia Bersek




PICI - FIÚ

1 Fábián Dániel 2:25:00 Balog
2 Molnár Kornél 2:28:00 Balog
3 Marton Lázár 2:33:00 Árpád-házi
4 Gróf Gábor 2:34:00 Bersek
5 Medvecsy András 2:35:00 Árpád-házi
6 Gazafi Dániel 2:36:00 Központi Óvoda
7 Abért Olivér 2:37:00 Balog
8 Laki Barnabás 2:38:00 Árpád-házi
9 Novák Nándor 2:39:00 Bersek
10 Horváth Barnabás 2:40:00 Árpád-házi
11 Gyulai Csoma 2:44:00 Árpád-házi
12 Hóbor Lehel 2:45:00 Árpád-házi
13 Kovács Gergő 2:46:00 Bersek
14 Katona Zoltán 2:48:00 Váci Ált. Isk Szombathely
15 Katona István 2:52:00 Váci Ált. Isk Szombathely
16 Németh András 2:55:00 Bersek - Horvátzsidány
17 Wolf Kevin 2:56:00 Balog
18 Kelemen Barnabás 2:57:00 Árpád-házi
19 Milos Noel 2:58:00 Újvárosi Óvoda
20 Kumánovich Kristóf 2:59:00 Óvoda - Horvátzsidány
21 Czóbel Gergely 3:00:00 Gencsapáti Óvoda
22 Csánits Erik 3:01:00 Balog
23 Mozsár Patrik 3:03:00 Balog
24 Németh Alex 3:04:00 Balog
25 Koósz Levente 3:07:00 Peresznye Óvoda
26 Koroknai Gergő 3:09:00 Balog
27 Tancsics Kornél 3:10:00 Balog
28 Horváth Gergő 3:11:00 Árpád-házi
29 Csörnyi Ármin 3:15:00 Balog
30 Klement Solt 3:16:00 Győr - Audi Iskola
31 Bauer Marcell 3:19:00 Árpád-házi Óvoda
32 Sály Zsolt 3:20:00 Árpád-házi
33 Pénzes Bálint 3:22:00 Balog
34 Tuczai Ábel 3:44:00 Balog
35 Babos Imre 3:49:00 Balog
36 Horváth Martin 3:50:00 Bersek
37 Kiss Barnabás 4:16:00 Központi Óvoda
38 Tóth Richárd 4:17:00 Árpád-házi
39 Vámos Marcell 4:23:00 Balog
40 Németh Bence 4:36:00 Központi Óvoda
41 Pintér Krisztián 6:22:00 Újvárosi Óvoda
Tánczos Krisztofer Dr. Nagy Kőszeg



I.KCS. LÁNY
1. Iker Natália 5:12:00 Balog
2. Ilon Marcella 5:13:00 Balog
3. Ecker Nikolett 5:20:00 Balog
4. Róka Bora 5:35:00 Balog
5. Czóbel Barbara 5:38:00 Paragvári Szombathely
6. Koósz Laura 5:39:00 Árpád-házi
7. Stumpf Anna 5:42:00 Árpád-házi
8. Pádár Petra 5:43:00 Balog
9. Páli Borka 5:45:00 Szentgotthárd - Arany
10. Berács Klarissza 5:48:00 Árpád-házi
11. Kopácsi Teréz 5:49:00 Árpád-házi
12. Gurisatti Gréta 5:50:00 Balog
13. Almási Leila 5:56:00 Balog
14. Máté Laura 6:06:00 Bersek
15. Banga Boglárka 6:07:00 Balog
16. Szabó Vanda 6:08:00 Balog
17. Guttmann Zsófia 6:09:00 Árpád-házi
18. Gombás Leila 6:10:00 Gyöngyösfalu - Dr. Tolnay
19. Scheck Dóra 6:14:00 Balog
20. Táncsics Kata 6:15:00 Balog
21. Sárközi Tira 6:17:00 Balog
22. Varga Jázmin 6:24:00 Balog
23. Zsigmond Boglárka 6:31:00 Bersek
24. Németh Fanni 6:34:00 Balog
25. Schwahofer Tamara 6:47:00 Balog
26. Komjáthy Kíra 6:52:00 Árpád-házi
27. Máté Tamara 6:53:00 Bersek
28. Hegedüs Csenge 6:56:00 Balog
29. Vlasits Eszter 7:03:00 Árpád-házi
30. Moldvai Dóra 7:07:00 Bersek
31. Donácz Dorina 7:08:00 Bersek
32. Hegedüs Janka 7:10:00 Balog
33. Dan Mercédesz 7:12:00 Bersek
34. Györei Lara 7:26:00 Bersek
35. Reményi Petra 7:37:00 Balog
36. Kőhegyi Kamilla 9:20:00 Balog
37. Zsótér Rebeka 9:23:00 Bersek
Magdics Pálma Árpád-házi
Tatár Csenge Bersek


I.KCS. FIÚ

1. Lakotár Benedek 4:44:00 Bersek - Horvátzsidány
2. Csuka Levente 4:47:00 Balog
3. Sodics Bálint 4:48:00 Balog
4. Hóbor Zalán 4:51:00 Árpád-házi
5. Maitz Gergő 4:52:00 Balog
6. Marton Zsolt 4:53:00 Árpád-házi
7. Béres Milán 5:11:00 Balog
8. Medvegy Gábor 5:17:00 Árpád-házi
9. Neudl Gábor 5:18:00 Árpád-házi

10. Puskás Máté 5:20:00 Szentgotthárd - Arany
11. Németh Dávid 5:21:00 Balog
12. Vágfalvi Simon 5:27:00 Árpád-házi
13. Tóth Botond 5:28:00 Balog
14. Takács Máté 5:29:00 Balog
15. Búza Rafael 5:31:00 Bersek
16. Rába Gergő 5:32:00 Balog
17. Németh Marcell 5:35:00 Árpád-házi
18. Pászner Domonkos 5:36:00 Árpád-házi
19. Hanák Ádám 5:37:00 Balog
20. Horváth Máté 5:38:00 Balog
21. Zsoldos Mihály 5:40:00 Bersek
22. Kondics Kartall 5:41:00 Bersek
23. Búza Rómeó 5:43:00 Bersek
24. Vert Tamás 5:44:00 Balog
25. Kovács Bence 5:48:00 Bersek
26. Markovics Márton 5:50:00 Árpád-házi
27. Németh Brúnó 5:51:00 Árpád-házi
28. Lőczi Balázs 5:52:00 Árpád-házi
29. Frank Szabolcs 5:53:00 Árpád-házi
30. Nándori Bence 6:01:00 Balog
31. Lukács Kornél 6:02:00 VS Rohonc
32. Bráder Ákos 6:08:00 Balog
33. Háber Ágoston 6:09:00 Bersek
34. Csöglei Patrik 6:11:00 Balog
35. Randvég Amon 6:14:00 Balog
36. Horváth Noel 6:17:00 Balog
37. Vadász Kristóf 6:18:00 Árpád-házi
38. Döbrösi Levente 6:19:00 Balog
39. Gácsi Marcell 6:25:00 Balog
40. Humpók Bálint 6:32:00 Balog
41. Sebestyén Ákos 6:42:00 Bersek
42. Stipkovics Medárd 6:44:00 Árpád-házi
43. Savanyó Kilián 6:45:00 Balog
44. Nagy Péter 6:52:00 Balog
45. Tóth Máté 7:07:00 Bersek
46. Barabás Bence 7:13:00 Balog
47. Pongrácz Benedek 7:19:00 Árpád-házi
48. Szabó Attila 7:29:00 Balog
49. Toplak Dániel 7:38:00 Bersek
50. Szabó Máté 7:40:00 Bersek - Horvátzsidány
51. Harkány Dániel 7:49:00 Bersek
Kenéz Csongor Árpád-házi
Orbán Dávid Balog
Kovács Szilárd Bersek


II. KCS. LÁNY

1. Gurisatti Jázmin 4:45:00 Balog
2. Kovács Anna 4:47:00 Perintparti Waldorf
3. Spanraft Liza 4:48:00 Árpád-házi
4. Hanák Rebeka 4:52:00 Balog
5. Bigner Petra 4:56:00 Balog
6. Fábián Viktória 4:59:00 Balog
7. Kiss Dorina 5:04:00 Balog
8. Kovács Veronika 5:13:00 Bersek
9. Hóbor Eszter 5:14:00 Árpád-házi
10. Molnár Dzsesszika 5:15:00 Bersek
11. Gazafi Julianna 5:21:00 Bersek
12. Medvegy Nóra 5:29:00 Árpád-házi
13. Poór Laura 5:33:00 Bersek
14. Tóth Enikő 5:36:00 Bersek
15. Székely Fanni 5:41:00 Balog
16. Rába Mirtill 5:42:00 Balog
17. Vámos Barbara 5:50:00 Balog
18. Tatár Csenge 5:52:00 Bersek
19. Dorner Kinga 5:56:00 Árpád-házi
20. Komóczi Réka 5:59:00 Szentgotthárd - Vörösmarty
21. Lakatos Mirella 6:01:00 Balog
22. Kovács Róza 6:10:00 Balog
23. Vinkó Dorina 6:11:00 Balog
24. Máté Csenge 6:18:00 Bersek
25. Eigner Korina 6:20:00 Bersek
26. Unger Liza 6:23:00 Balog
27. Zacsik Nóra 6:26:00 Bersek
28. Füzi Hanna 6:29:00 Balog
29. Tánczos Regina 6:30:00 Balog
30. Vert Petra 6:43:00 Balog
Tóth Eliza Balog
Hankó Annamária Balog



II. KCS. FIÚ

1. Németh Márk 4:30:00 Balog
2. Vásárhelyi Szabolcs 4:32:00 Körmend -Kölcsey
3. Nyul Marcell 4:33:00 Árpád-házi
4. Schwahofer Balázs 4:46:00 Árpád-házi

5. Prán Adrián 4:48:00 Balog
6. Molnár Flórián 4:50:00 Bersek
7. Pásztor Ádám 4:53:00 Balog
8. Ecker Dávid 4:56:00 Balog
9. Szőke Dávid 4:57:00 Árpád-házi
10. Komóczi Donát 4:59:00 Szentgotthárd - Széchenyi
11. Páli Hunor 5:00:00 Szentgotthárd -Arany
12. Iker Flórián 5:08:00 Balog
13. Csoknyai Gábor 5:17:00 Balog
14. Thaler Levente 5:23:00 Árpád-házi
15. Horváth Levente 5:25:00 Balog
16. Piskor Barnabás 5:27:00 Árpád-házi
17. Derdák Bence 5:32:00 Balog
18. Takács Dorián 5:33:00 Balog
19. Molnár Dániel 5:43:00 Balog
20. Pesthi Gábor 5:48:00 Árpád-házi
21. Nagy Dániel 5:51:00 Balog
22. Németh Olivér 5:53:00 Balog
23. Klein Ewald 5:54:00 Bersek-Horvátzsidány
24. Horváth Ákos 5:55:00 Balog
25. Kiss Benedek Miksa 5:57:00 Balog
26. Nagy Dániel 5:59:00 Bolyai
27. Becze Domonkos 6:00:00 Balog
28. Tóth Huba 6:05:00 Bersek
29. Horváth Benedek 6:07:00 Bersek
30. Czimber Márk 6:08:00 Bersek
31. Kondocs Kornél 6:10:00 Balog
32. Németh Ádám 6:13:00 Balog
33. Bráder Máté 6:14:00 Balog
34. Hauer Ferenc 6:25:00 Balog
35. Bruckner Olivér 6:41:00 Árpád-házi
36. Mudra Bence 6:43:00 Balog
37. Szekér Patrik 6:54:00 Bersek
38. Berics Dániel 7:16:00 Bersek
39. Kelemen Ádám 7:35:00 Balog
40. Németh Dávid 7:37:00 Balog
Harmati Kende Balog
Pillisz Ákos Balog
Horváth Zsolt Balog
Kulcsár Krisztián Bersek 
 


III. KCS. LÁNY

1. Pilisz Réka 4:29:00 Balog
2. Csizmazia Adél 4:42:00 Bersek
3. Hütter Lili 4:44:00 Bersek
4. Humpók Alexandra 4:50:00 Balog
5. Marton Emese 4:52:00 Árpád-házi
6. Lakotár Hanna 4:59:00 Bersek
7. Kelemen Fanny 5:00:00 Bersek
8. Neválovits Regina 5:05:00 Bersek
9. Kopácsi Júlia 5:06:00 Árpád-házi
10. Ker Enikő 5:07:00 Árpád-házi
11. Markovics Luca 5:13:00 Árpád-házi
12. Varga Kitti 5:24:00 Bersek
13. Németh Szandra 5:25:00 Bersek
14. Dezanics Vivien 5:26:00 Bersek
15. Finesz Kamilla 5:27:00 Balog
16. Hámori Luca 5:28:00 Balog
17. Horváth Edina 5:32:00 Árpád-házi
18. Maizlov Zsüliett 5:40:00 Árpád-házi
19. Horváth Milla 5:56:00 Árpád-házi
20. Nagy Szófia 5:58:00 Árpád-házi Triatlon Klub
21. Ábrahám Andrea 6:10:00 Bersek
22. Gróf Viktória 6:22:00 Bersek
23. Boros Diána 6:25:00 Bersek
24. Lőczi Laura 6:38:00 Árpád-házi
25. Karádi Dalma 6:49:00 Bersek
26. Horváth Anna 7:46:00 Balog
Wolf Alex Balog
Takács Kata Bersek
Horváth Evelin Balog


III. KCS.FIÚ

1. Nemes Bálint 9:19:00 Balog
2. Illés Péter 9:34:00 Árpád - házi
3. Ecker Tamás 9:52:00 Balog
4. Vörös Máté 10:09:00 Bersek
5. Nagy Máté 10:14:00 Bolyai
6. Molnár Gábor 10:23:00 Kőszegi Triatlon és Úszóklub
7. Dan Gergő 10:33:00 Bersek
8. Francsics Erik 10:51:00 Bersek
9. Kiss Levente 11:00:00 Balog
10. Meiler Flórián 11:09:00 Bersek
11. Reimeier Tamás 11:16:00 Bersek
12. Molnár Kristóf 11:25:00 Bersek
13. Böcskei Lajos 11:30:00 Dr. Nagy
14. Király Lajos 11:37:00 Balog
15. Gyöngyössy Ádám 11:39:00 Bolyai
16. Milos Krisztofer 11:43:00 Balog
17. Bokor Máté 11:45:00 Bersek
18. Haiszán Bálint 11:51:00 Balog
19. Balázs Dávid 11:59:00 Balog
20. Nyúl Patrik 12:13:00 Árpád - házi
21. Somogyi Ákos 12:24:00 Árpád - házi

22. Borbély Attila 12:37:00 Vossen Szentgotthárd
23. Kolonits Detre 12:46:00 Bersek
24. Szlávich Milán 12:47:00 Balog
25. Abért Márk 12:50:00 Balog
26. Nagy Milán 13:10:00 Balog
27. Nándori Tamás 13:11:00 Balog
28. Unger Márton 13:16:00 Balog
29. Vinkó Tamás 14:43:00 Balog
30. Kiricsi Olivér 14:56:00 Bersek
31. Mátyus Márk 15:20:00 Árpád - házi
32. Marti Sebastian 15:21:00 Árpád - házi
Rába Krisztián Árpád - házi
Janó Iván Balog
Czuczi Robin Balog
Keresztes Máté Balog



IV. KCS LÁNY

1. Hegyi Hanna 4:34:00 Szentgotthárd - Vörösmarty
2. Borsfalvi Fanni 4:42:00 Kőszeg (Orlay Szk.)
3. Maszlov Rebeka 4:50:00 Balog
4. Maszlov Dorisz 4:56:00 Balog
5. Dan Patrícia 5:10:00 Savaria - Szombathely
6. Darabos Kara Boglárka 5:27:00 JMG
7. Boros Melinda 5:30:00 Bersek
8. Herczeg Szimóna 5:33:00 Szentgotthárd - Vörösmarty
9. Nyul Dorina 5:34:00 JMG
10. Vörös Virág 5:41:00 Balog
11. Gódor Vivien 5:44:00 Árpád-házi
12. Szlávits Kitti 5:59:00 MG
13. Bak Hanna 6:54:00 Bersek
14. Antalovits Orsolya 7:25:00 Árpád-házi
Bella Zsaklin Balog
Dobos Veronika JMG



IV. KCS FIÚ

1. Horváth Martin 9:37:00 Bersek
2. Marton Csaba 9:50:00 JMG
3. Fricz Barnabás 9:59:00 Bersek
4. Sárközi Dominik 10:20:00 Balog
5. Gáspár Detre 10:25:00 Árpád-házi
6. Virág Barnabás 10:43:00 Balog
7. Scheck Gergő 10:57:00 JMG
8. Szűcs Sándor 10:58:00 JMG
9. Vörös Bálint Bence 11:01:00 JMG
10. Pászner Benedek 11:04:00 Árpád-házi
11. Fricz Adrián 11:08:00 Bersek
12. Ipsits Dominik 11:11:00 Balog
13. Reményi Bence 11:18:00 Balog
14. Kovács Olivér Viktor 11:41:00 JMG
15. Fucin Dragan 12:18:00 JMG
16. Cserkuti Bálint 12:38:00 JMG
Tamási László Sámuel JMG
Jankó Krisztián Bersek
Fehér Dániel Balog



V. KCS. LÁNY
1. Pesti Dzsenifer 4:55:00 Teki - Kőszeg
2. Marosi Júlia Lili 4:56:00 JMG
3. Sárközi Rebeka 5:07:00 JMG
4. Dávid Bernadett 5:38:00 JMG
5. Tóth Blanka 5:50:00 JMG
6. Pintér Evelin 5:58:00 Teki - Kőszeg
7. Nemes Adrienn 7:24:00 Vép Középiskola
8. Hompók Viktória 7:24:00 Dr. Nagy




V. KCS. FIÚ

1. Borbély Sándor 8:55:00 Vossen Szentgotthárd
2. Marton Levente 8:56:00 JMG
3. Riegler Péter 9:41:00 JMG
4. Dorner Ágoston 9:52:00 JMG
5. Koósz Barnabás 9:58:00 JMG
6. Koroknai Richárd 10:30:00 JMG
7. Kiss Bence Zsolt 10:46:00 JMG
8. Hortobágyi Marcell 10:47:00 JMG
9. Módos Erik Péter 10:51:00 JMG
Veszprémi Ádám JMG



VI. KCS. LÁNY

1. Radanovits Rebeka 5:00:00 JMG
2. Babócsi Orsolya 5:11:00 JMG
3. Virág Kinga 5:35:00 JMG



VI. KCS FIÚ

1. Bartalos Dávid Rafael 8:38:00 JMG
2. Fehér Áron 9:29:00 JMG
3. Turáni János 10:26:00 JMG






III. kategória

9 km



ABSZOLÚT – NŐ

1. Christine Chepkemei 0:36:20 BUDA - Cash Békéscsabai AC
2. Kálovics Anikó 0:37:22 Galaxy Fittnes Klub
3. Purgai Evelyn 0:40:42 SZOESE
4. Gérnyiné Prácser Kinga 0:41:31 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
5. Süle Krisztina 0:42:13 Szombathely
6. Joó Barbara 0:42:15 Szombathely
7. Purgai Barbara 0:43:42 SZOESE
8. Sulyok Enikő 0:45:47 Rum
9. Borbélyné Wekker Judit 0:46:31 Vossen Szentgotthárd
10. Pillisz Renáta 0:46:59 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
11. Kissné Radnai Gina 0:47:06 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
12. Polgár Mónika 0:47:31 Szombathely
13. Kelemen Petra 0:48:10 Kőszeg
14. Nemesné Udvardi Ildikó 0:49:14 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
15. Wölfel Vanda 0:49:39 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
16. Gosztonyi Erika 0:50:19 Szombathely
17. Wurst Nikolett 0:51:32 Fitt-Boksz Kőszeg, Balog Iskola
18. Kondics Cintia 0:53:43 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
19. Kelemen Beáta 0:53:51 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
20. Molnár Krisztina 0:54:45 Bersek
21. Németh Ildikó Mária 0:55:02 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
22. Schwarzmayer Izabella 0:58:02 Kőszeg
23. Csókáné Kóczán Kornélia 0:58:46 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
24. Németh Szilvia 0:59:18 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
25. Varazsdy Edit 0:59:37 Szombathely
26. Számedli Dóra 0:59:38 Nemesbőd
27. Barabásné Győrvári Adrienn 1:01:18 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
Gulner Dalma Kőszeg
Csókáné Kóczán Kornélia Béri Balog Általános Iskola Futóklub


ABSZOLÚT – FÉRFI

1. Julius Kiprono Lagat 0:30:54 BUDA - Cash Békéscsabai AC
2. Nemes Gergő 0:30:57 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
3. Hóbor Péter 0:31:28 Kőszegi Triatlon és Úszó Klub
4. Kovács Attila 0:31:42 SZOESE
5. Földesi János ifj 0:32:01 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
6. Paukovits Péter 0:33:59 Szombathely
7. Fábrics Gábor 0:34:31 Intersport Szombathely
8. Horváth Patrik 0:34:59 Kőszeg
9. Gorza István 0:35:26 Haladás VSE
10. Kovács Balázs 0:35:53 Vossen Szentgotthárd
11. Katafai László 0:35:53 Vossen Szentgotthárd
12. Rosta Csaba 0:36:28 Szombathely
13. Maitz Balázs 0:37:12 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
14. Tóth József Gábor 0:38:01 Fitt-Boksz Kőszeg
15. Major Ferenc 0:38:29 Ipoly Walking
16. Krajcár Tamás 0:39:03 Fitt-Box Kőszeg
17. Nyul Zoltán 0:39:08 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
18. Varsányi Áron 0:39:21 Fitt-Box, Balog Kőszeg
19. Ábrahám Gergely 0:40:19 Kőszeg
20. Schwarcz Péter 0:40:20 Kőszeg
21. Szamosi Martin 0:41:00 Bersek Kőszeg
22. Gódor Béla 0:41:09 Kőszegi Triatlon és Úszó Klub
23. Horváth Bálint 0:41:13 Rum
24. Gombos Dávid Attila 0:41:16 JMG
25. Tánczos Norbert 0:41:47 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
26. Katona István 0:41:49 Szombathely
27. Kovács Balázs 0:42:02
28. Riegler Péter 0:42:32 Kőszeg
29. Cseh Attila 0:42:48 Nagykanizsa
30. Vincze Attila 0:42:49 Szombathely
31. Borbély Sándor 0:42:54 Vossen Szentgotthárd
32. Antal Ádám 0:43:06
33. Sárközi Kálmán 0:43:14 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
34. Pádár István 0:43:27 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
35. Nemes Bálint 0:43:54 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
36. Guzmics Krisztián 0:43:58 Körmend
37. Csinger Péter 0:44:09 Velem
38. Egervölgyi Roland 0:44:18 Szombathely
39. Németh Zoltán 0:44:23 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
40. Béres Attila 0:44:27 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
41. Szentkuti Péter 0:44:40 Béri Balog Ált Isk
42. Kiss Gábor 0:44:45 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
43. Földesi János 0:44:49 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
44. Szőke Imre 0:44:59 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
45. Németh László 0:45:14 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
46. Kelemen Péter 0:45:28 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
47. Kelemen Dániel 0:45:44 Kőszeg
48. Katavics Péter 0:45:45 Szombathely
49. Simon Szabolcs 0:45:55 Szombathely
50. Maróti Gábor 0:46:46 Kőszeg
51. Nagy Csaba 0:46:51
52. Maszlov Szabolcs 0:47:05 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
53. Sipos Gábor 0:47:23 Nike Futóklub
54. Klement Péter 0:47:31 Győr
55. Takács Lajos 0:47:37 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
56. Riegler Márton 0:48:05 Kőszeg
57. Küttel István 0:48:17 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
58. Szárnyas János 0:49:20 Kőszegi Ipartestület
59. Kaiser Benedek 0:50:09 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
60. Milos András 0:50:15 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
61. Szabó Ferenc 0:51:52 Kőszeg Kosárcsapat
62. Barabás Krisztián 0:52:18 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
63. Koltay Árpád 0:53:01 Cserkészcsapat
64. Czech Gyula 0:53:43 Kőszeg
65. Rege András 0:53:55 Kőszeg
66. Bódis Szabolcs 0:58:25 Szombathely
67. Baráth Zoltán 0:59:11 Rendészeti SE Körmend




I. korcsoport - NŐK

1. Purgai Barbara 0:43:42 SZOESE
2. Sulyok Enikő 0:45:47 Rum
3. Wurst Nikolett 0:51:32 Fitt-Boksz Kőszeg, Balog Iskola


I, korcsoport - FÉRFIAK

1. Nemes Gergő 0:30:57 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
2. Kovács Attila 0:31:42 SZOESE
3. Szamosi Martin 0:41:00 Bersek Kőszeg
4. Gombos Dávid Attila 0:41:16 JMG
5. Nemes Bálint 0:43:54 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
6. Béres Attila 0:44:27 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
7. Kaiser Benedek 0:50:09 Béri Balog Általános Iskola Futóklub


II. korcsoport - NŐK

1. Christine Chepkemei 0:36:20 BUDA - Cash Békéscsabai AC
2. Purgai Evelyn 0:40:42 SZOESE
3. Süle Krisztina 0:42:13 Szombathely
4. Kissné Radnai Gina 0:47:06 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
5. Kelemen Petra 0:48:10 Kőszeg
6. Wölfel Vanda 0:49:39 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
7. Kondics Cintia 0:53:43 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
8. Schwarzmayer Izabella 0:58:02 Kőszeg
9. Számedli Dóra 0:59:38 Nemesbőd
Gulner Dalma Kőszeg


II. korcsoport - FÉRFIAK

1. Julius Kiprono Lagat 0:30:54 BUDA - Cash Békéscsabai AC
2. Földesi János ifj 0:32:01 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
3. Fábrics Gábor 0:34:31 Intersport Szombathely
4. Horváth Patrik 0:34:59 Kőszeg
5. Gorza István 0:35:26 Haladás VSE
6. Kovács Balázs 0:35:53 Vossen Szentgotthárd
7. Tóth József Gábor 0:38:01 Fitt-Boksz Kőszeg
8. Krajcár Tamás 0:39:03 Fitt-Boksz Kőszeg
9. Ábrahám Gergely 0:40:19 Kőszeg
10. Schwarcz Péter 0:40:20 Kőszeg
11. Horváth Bálint 0:41:13 Rum
12. Riegler Péter 0:42:32 Kőszeg
13. Antal Ádám 0:43:06
14. Guzmics Krisztián 0:43:58 Körmend
15. Szentkuti Péter 0:44:40 Béri Balog Ált Isk
16. Kelemen Dániel 0:45:44 Kőszeg
17. Nagy Csaba 0:46:51
18. Riegler Márton 0:48:05 Kőszeg
19. Szabó Ferenc 0:51:52 Kőszeg Kosárcsapat
20. Koltay Árpád 0:53:01 Cserkészcsapat
21. Rege András 0:53:55 Kőszeg
22. Bódis Szabolcs 0:58:25 Szombathely


III. korcsoport- NŐK

1. Kálovics Anikó 0:37:22 Galaxi Fittnes Klub
2. Gérnyiné Prácser Kinga 0:41:31 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
3. Joó Barbara 0:42:15 Szombathely
4. Borbélyné Wekker Judit 0:46:31 Vossen Szentgotthárd
5. Pillisz Renáta 0:46:59 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
6. Polgár Mónika 0:47:31 Szombathely
7. Nemesné Udvardi Ildikó 0:49:14 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
8. Gosztonyi Erika 0:50:19 Szombathely
9. Kelemen Beáta 0:53:51 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
10. Molnár Krisztina 0:54:45 Bersek
11. Németh Ildikó Mária 0:55:02 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
12. Csókáné Kóczán Kornélia 0:58:46 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
13. Németh Szilvia 0:59:18 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
14. Varazsdy Edit 0:59:37 Szombathely
15. Barabásné Győrvári Adrienn 1:01:18 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
Csókáné Kóczán Kornélia Béri Balog Általános Iskola Futóklub



III. korcsoport - FÉRFIAK

1. Hóbor Péter 0:31:28 Kőszegi Triatlon és Úszó Klub
2. Paukovits Péter 0:33:59 Szombathely
3. Katafai László 0:35:53 Vossen Szentgotthárd
4. Rosta Csaba 0:36:28 Szombathely
5. Maitz Balázs 0:37:12 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
6. Nyul Zoltán 0:39:08 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
7. Varsányi Áron 0:39:21 Fitt-Boksz, Balog Kőszeg
8. Gódor Béla 0:41:09 Kőszegi Triatlon és Úszó Klub
9. Tánczos Norbert 0:41:47 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
10. Katona István 0:41:49 Szombathely
11. Kovács Balázs 0:42:02
12. Cseh Attila 0:42:48 Nagykanizsa
13. Vincze Attila 0:42:49 Szombathely
14. Sárközi Kálmán 0:43:14 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
15. Pádár István 0:43:27 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
16. Csinger Péter 0:44:09 Velem
17. Egervölgyi Roland 0:44:18 Szombathely
18. Németh Zoltán 0:44:23 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
19. Kiss Gábor 0:44:45 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
20. Szőke Imre 0:44:59 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
21. Németh László 0:45:14 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
22. Kelemen Péter 0:45:28 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
23. Katavics Péter 0:45:45 Szombathely
24. Simon Szabolcs 0:45:55 Szombathely
25. Maróti Gábor 0:46:46 Kőszeg
26. Maszlov Szabolcs 0:47:05 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
27. Sipos Gábor 0:47:23 Nike Futóklub
28. Klement Péter 0:47:31 Győr
29. Takács Lajos 0:47:37 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
30. Szárnyas János 0:49:20 Kőszegi Ipartestület
31. Milos András 0:50:15 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
32. Barabás Krisztián 0:52:18 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
33. Czech Gyula 0:53:43 Kőszeg



 IV. korcsoport - FÉRFIAK

1. Major Ferenc 0:38:29 Ipoly Walking
2. Borbély Sándor 0:42:54 Vossen Szentgotthárd
3. Földesi János 0:44:49 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
4. Küttel István 0:48:17 Béri Balog Általános Iskola Futóklub
5. Baráth Zoltán 0:59:11 Rendészeti SE Körmend