História Futás eredmények

Jó időben, sok futó részvételével zajlott a hagyományos program. A tömegversenyen 482 fő nevezett, a II. kategóriában (5-18 éves iskolai futás) 380 nevezés volt, és a fő futamban a 9 km-t 98 fő teljesítette, összességében tehát 960 nevezett futó vett részt a História Futáson. Különdíjat kaptak az 1532 m-t egységes öltözetben teljesítő csapatok: Béri Balog Kismama Olimpiai Csapat, Dance Jam, Kőszegi Kosarasok, Chernel Cserkészcsapat, Kőszegi Triatlon Klub.




I.Kategória – 1532 m


Férfiak

1. Ábrahám Gergely 04:35,3
2. Schwarcz Péter 04:36,8
3. Kulcsár Ernő 04:52,7
4. Kaszás Tibor 04:57,0
5. Horváth Roland 05:01,8
6. Szegedi Szilveszter 05:21,2
7. Táncsics András 05:21,7
8.Zalán Gábor 05:26,1
9. Náray Krisztián 05:27,9
10. Unger Tamás 05:35,2


Nők

1. Nemes Krisztina 5:37:00
2. Gérnyiné Prácser Kinga 5:42:00
3. Hani Eszter 6:08:00
4. Eppich Jutta 6:10:00
5. Németh Rita 6:15:00
6. Fehér Tímea 6:19:00
7. Buza Nikoletta 6:24:00
8. Pungor Sára 6:26:00
9. Dan Patrícia 6:33:00



II. Kategória

PICI - LÁNY

1. Czóbel Barbara 2:38 Paragvári Szhely C689
2. Sárközi Tirza 2:47 Béri Balog Kősze
3. Farren Hanna 2:49 Árpád-házi Kőszeg
4. Ecker Nikolett 2:51 Béri Balog Kőszeg
5. Weidl Mónika 2:53 Bersek Kőszeg
6. Eigner Hermina 2:57 Bersek Kőszeg
7. Németh Fanni 3:00 Béri Balog Kőszeg
8. Katavics Lili 3:03 Szhely
9. Guttmann Zsófia 3:06 Árpád-házi Kőszeg
10. Iker Natália 3:13 Béri Balog Kőszeg
11. Fekete Veronika 3:16 Árpád-házi Kőszeg
12. Zsótér Rebeka Bersek Kőszeg
13. Moldvai Dóra Bersek Kőszeg
14. Kumánovish Kata KIKI Horvátzsidány
15. Dan Mercédesz Bersek Kőszeg
16. Ternyák Laura Béri Balog Kőszeg
17. Kiss Virág Béri Balog Kőszeg
18. Mihály Tíra Adrienn Központi Óvoda
19. Rosta Georgina Béri Balog Kőszeg
20. Reményi Petra Béri Balog Kőszeg
21. Németh Laura Béri Balog Kőszeg
22. Máté Tamara Bersek Kőszeg
23. Banga Boglárka Béri Balog Kőszeg
24. Kohl Hédi Béri Balog Kőszeg
25. Fekete Gréta Árpád-házi Kőszeg
26. Györe Lara Bersek Kőszeg
27. Ember Lili Normafa Óvoda Budapest
28. Milos Réka Béri Balog Kőszeg
29. Budiczky Kata Béri Balog Kőszeg
30. Horváth Hanna Sopron Király Jenő Óvoda
31. Kőhegyi Kamilla Béri Balog Kőszeg
32. Szétag Korina Brenner Óvoda Szhely
33. Krály Regina Béri Balog Kőszeg
34. Potyondi Borbála Bersek Kőszeg
35. Szendrő Enikő Béri Balog Kőszeg
36. Lőrincz Loretta Bersek Kőszeg
37. Füzi Blanka Újvárosi Óvoda
38. Gérnyi Zoé Központi Óvoda
39. Szabó Dorottya Árpád-házi Kőszeg
40. Nagy Noémi Szhely C670
41. Kos Zoja Szlovénia C700




PICI - FIÚ

1. Béres Milán 2:35 Béri Balog Kőszeg
2. Puskás Máté 2:36 Arany Szentgotthárd
3. Vágfalvi Simon 2:36 Árpád-házi Kőszeg
4. Bozzay Dániel 2:40 Béri Balog Kőszeg
5. Németh Dávid 2:41 Béri Balog Kőszeg
6. Pászner Domonkos 2:42 Árpád-házi Kőszeg
7. Fábián Dániel 2:43 Újvárosi Óvoda Kőszeg
8. Horváth Máté 2:44 Béri Balog Kőszeg
9. Laki Barnabás 2:55 Felsővárosi Óvoda Kőszeg
10. Molnár Kornél 2:56 Béri Balog Kőszeg
11. Horváth Barnabás 2:58 Felsővárosi Óvoda
12. Németh Marcell 2:59 Árpád-házi Kőszeg
13. Hegedüs Noel 3:02 Bersek Kőszeg
14. Horváth Milán 3:04 Bersek Kőszeg
15. Katona István 3:08 Hétszínvirág Ovi Szhely
16. Hóbor Lehel 3:09 Árpád-házi Óvoda Kőszeg
17. Nagy Bence 3:11 Béri Balog Kőszeg
18. Frank Szabolcs 3:12 Árpád-házi Iskola Kőszeg
19. Horváth Noel 3:14 Béri Balog Kőszeg
20. Sebestyén Ákos 3:17 Bersek Kőszeg
21. Terjék Martin 3:18 Bersek Kőszeg
22. Gécsi Marcell 3:19 Béri Balog Kőszeg
23. Kovács Ábel 3:20 Szhely
24. Pintér Krisztián 3:21 Újvárosi Óvoda Kőszeg
25. Medvegy András 3:21 Árpád-házi Óvoda Kőszeg
26. Bráder Ákos 3:23 Béri Balog Kőszeg
27. Németh Mátyás 3:23 Zrínyi Szhely
28. Gyarmati Ábel Árpád-házi Kőszeg
29. Sierp Ian Ernő Dél Ausztrália
30. Dallos Adrián Bersek Kőszeg
31. Kumánovich Kristóf Központi Óvoda Horvátzsidány
32. Gazafi Dániel Központi Óvoda Kőszeg
33. Csöglei Patrik Béri Balog Kőszeg
34. Katona Zoltán Hétszínvirág Ovi Szhely
35. Döbrösi levente Béri Balog Kőszeg
36. Csánics Erik Béri Balog Kőszeg
37. Szabó Máté KIKI Horvátzsidány
38. Horváth Martin Központi Óvoda
39. Pongrácz Benedek Árpád-házi Kőszeg
40. Tóth Máté Bersek Kőszeg
41. Barabás Bence Béri Balog Kőszeg
42. Czóbel Gergely Gyöngyös-kert Óvoda Gencsapáti
43. Horváth Bertalaln Árpád-házi Kőszeg
44. Bánó Ádám Bersek Kőszeg
45. Kovács Ádám Béri Balog Kőszeg
46. Tuczai Ábel Béri Balog Kőszeg
47. Reymeyer Zétény Béri Balog Kőszeg
48. Horváth Gergő Központi Óvoda
49. Gróf Gábor Bersek Kőszeg
50. Földes Csongor Gazdag Erzsi Óvoda Szhely
51. Kalmár Zalán Szhely Maros u. Óvoda
52. Ember Máté Bölcsöde Budapest
53. Randwég Amon Béri Balog Kőszeg
54. Kos Gaj Szlovénia



I.KCS. LÁNY

1. Bigner Petra 5:18:03 Bersek Kőszeg
2. Fekete Dorottya 5:31:07 Árpád-házi Kőszeg
3. Markovics Réka 5:33:06 Árpád-házi Kőszeg
4. Kovács Anna 5:54:06 Waldorf Szhely
5. Ilon Marcella 5:55:06 Béri Balog Kőszeg
6. Tóth Enikő 5:59:04 Bersek Kőszeg
7. Gurisatti Gréta 6:16:09 Béri Balog Kőszeg
8. Berács Klarissza 6:17:08 Árpád-házi Kőszeg
9. Dorner Kinga 6:18:04 Árpád-házi Kőszeg
10. Palatkás Anna 6:19:00 Árpád-házi Kőszeg
11. Vámos Barbara 6:20:01 Béri Balog Kőszeg
12. Tóth Eliza 6:20:09 Béri Balog Kőszeg
13. Hankó Annamária 6:23:04 Béri Balog Kőszeg
14. Hortobágyi Tíria 6:24:08 Árpád-házi Kőszeg
15. Kopácsi Teréz 6:27:09 Árpád-házi Kőszeg
16. Frank Dóra 6:28:07 Árpád-házi Kőszeg
17. Kappel Virág 6:33:05 Bersek Kőszeg
18. Maitz Míra 6:34:02 Árpád-házi Kőszeg
19. Pavlis Anna 6:34:05 Béri Balog Kőszeg
20. Golub Emese 6:43:02 Bersek Kőszeg
21. Koósz Laura 6:44:02 Árpád-házi Kőszeg
22. Schwahofer Tamara 6:47:02 Béri Balog Kőszeg
23. Unger Liza 6:50:03 Béri Balog Kőszeg
24. Reising Diána 6:59:05 KIKI Horvátzsidány
25. Máté Laura 7:09:00 Bersek Kőszeg
26. Geider Doroti 7:24:09 Béri Balog Kőszeg
27. Bauer Viktória 7:26:04 Árpád-házi Kőszeg
28. Tánczos Regina 7:28:04 Béri Balog Kőszeg
29. Kovács Róza 7:56:00 Béri Balog Kőszeg
30. Füzi Hanna 8:38:00 Béri Balog Kőszeg
31. Magdics Pálma 8:40:00 Árpád-házi Kőszeg
32. Fejes Johanna 8:44:00 Bersek Kőszeg
33. Börzsönyi Bianka Béri Balog Kőszeg


I.KCS. FIÚ

1. Németh Márk 4:35:44 Béri Balog Kőszeg
2. Nyul Marcell 4:42:05 Árpád-házi Kőszeg
3. Ecker Dávid 5:02:09 Béri Balog Kőszeg
4. Csuka Levente 5:06:02 Béri Balog Kőszeg
5. Sodics Bálint 5:07:06 Béri Balog Kőszeg
6. Szőke Dávid 5:08:03 Árpád-házi Kőszeg
7. Pásztor Ádám 5:08:08 Béri Balog Kőszeg
8. Komóczi Donát 5:16:08 Arany Szentgotthárd
9. Pintér Márton 5:22:02 Béri Balog Kőszeg
10. Németh Olivér 5:22:05 Béri Balog Kőszeg
11. Maitz Gergő 5:23:00 Béri Balog Kőszeg
12. Lakotár Benedek 5:23:07 KIKI Horvátzsidány
13. Marton Zsolt 5:29:03 Árpád-házi Kőszeg
14. Orbán Dávid 5:30:00 Béri Balog Kőszeg
15. Pesti Gábor 5:33:02 Árpád-házi Kőszeg
16. Medvegy Gábor 5:36:06 Árpád-házi Kőszeg
17. Molnár Mátyás 5:38:05 Árpád-házi Kőszeg
18. Thaler Levente 5:39:02 Árpád-házi Kőszeg
19. Hóbor Zalán 5:41:00 Árpád-házi Kőszeg
20. Kelemen Dávid 5:42:03 DR. Nagy László Kőszeg
21. Tóth Botond 5:49:06 Béri Balog Kőszeg
22. Nagy Dániel 5:52:07 Bolyai Szhely
23. Kovács Lóránt 5:53:07 Béri Balog Kőszeg
24. Takács Máté 5:59:00 Béri Balog Kőszeg
25. Rába Gergő 6:02:03 Béri Balog Kőszeg
26. Kiss Brúnó 6:03:04 Bersek Kőszeg
27. Horváth Levente 6:09:09 Béri Balog Kőszeg
28. Szolyák Bálint 6:10:02 Árpád-házi Kőszeg
29. Molnár Dániel 6:13:00 Béri Balog Kőszeg
30. Bráder Máté 6:22:03 Béri Balog Kőszeg
31. Buza Rafael 6:22:07 Bersek Kőszeg
32. Müller Richárd 6:23:01 Béri Balog Kőszeg
33. Tóth Dominik 6:24:04 Béri Balog Kőszeg
34. Becze Domonkos 6:30:00 Béri Balog Kőszeg
35. Nándori Bence 6:39:07 Béri Balog Kőszeg
36. Buza Rómeó 6:40:05 Bersek Kőszeg
37. Humpók Bálint 6:40:07 Béri Balog Kőszeg
38. Németh Ádám 6:52:06 Béri Balog Kőszeg
39. Kondics Kartal 6:53:09 Bersek Kőszeg
40. Harkány Dániel 6:56:06 Bersek Kőszeg
41. Prím Olivér 6:57:01 Béri Balog Kőszeg
42. Háber Ágoston 6:58:05 Bersek Kőszeg
43. Nemes Kristóf 7:03:04 Béri Balog Kőszeg
44. Fekete Marcell 7:12:00 Árpád-házi Kőszeg
45. Vadász Kristóf 7:48:04 Árpád-házi Kőszeg
46. Kelemen Patrik 7:52:07 KIKI Horvátzsidány
47. Stipkovits Medárd 8:04:00 Árpád-házi Kőszeg
48. Idaházi Márk 8:12:07 Árpád-házi Kőszeg


II. KCS. LÁNY

1. Hütter Szilárda Lili 4:50:00 Bersek Kőszeg
2. Marton Emese 5:03:00 Árpád-házi Kőszeg
3. Pósfalvi Dalma 5:04:00 Zrínyi Szhely
4. Gurisatti Jázmin 5:05:00 Béri Balog Kőszeg
5. Hanák Rebeka 5:09:00 Béri Balog Kőszeg
6. Markovics Luca 5:12:00 Árpád-házi Kőszeg
7. Spanraft Liza 5:13:00 Árpád-házi Kőszeg
8. Lakotár Hanna 5:18:00 Bersek Kőszeg
9. Kiss Nóra 5:23:00 SZOESE Váci M. Szhely
10. Takács Kata 5:27:00 Bersek Kőszeg
11. Németh Szandra 5:28:00 Bersek Kőszeg
12. Kiss Dorina 5:28:01 Béri Balog Kőszeg
13. Iker Enikő 5:32:00 Árpád-házi Kőszeg
14. Wolf Alexa 5:34:00 Béri Balog Kőszeg
15. Drescher Adél 5:36:00 Béri Balog Kőszeg
16. Kovács Júlia 5:38:00 Waldorf Szhely
17. Kovács Veronika 5:39:00 Bersek Kőszeg
18. Kalmár Laura 5:40:00 Szhely Neumann 679
19. Hámori Luca 5:42:00 Béri Balog Kőszeg
20. Németh Anna 5:43:00 Béri Balog Kőszeg
21. Hóbor Eszter 5:48:00 Árpád-házi Kőszeg
22. Paár Laura 5:49:00 Bersek Kőszeg
23. Maitz Imola 5:54:00 Árpád-házi Kőszeg
24. Horváth Anna 5:58:00 Béri Balog Kőszeg
25. Kiss Hanna 5:59:00 Bersek Kőszeg
26. Balogh Natália 6:04:00 Bersek Kőszeg
27. Csóka Sára 6:04:01 Béri Balog Kőszeg
28. Rába Mirtill 6:06:00 Béri Balog Kőszeg
29. Láng Laura 6:07:00 Béri Balog Kőszeg
30. Takács Lili 6:08:00 Béri Balog Kőszeg
31. Fábián Viktória 6:13:00 Béri Balog Kőszeg
32. Gazafi Júlia 6:28:00 Bersek Kőszeg
33. Paár Klaudia 6:29:00 Bersek Kőszeg
34. Székely Fanni 6:42:00 Béri Balog Kőszeg
35. Horváth Edina 6:50:00 Árpád-házi Kőszeg
36. Karádi Dalma 6:53:00 Béri Balog Kőszeg
37. Vlasich Zsófia 7:00:00 Béri Balog Kőszeg
38. Kelemen Adél 7:14:00 Béri Balog Kőszeg
39. Kalmár Laura 7:16:00 Bersek Kőszeg
40. Csiza Valéria 7:17:00 Árpád-házi Kőszeg
41. Baranyai Krisztina 7:22:00 Béri Balog Kőszeg
42. Haramia Alexandra 7:29:00 Árpád-házi Kőszeg
43. Zacsik Nóra 7:40:00 Bersek Kőszeg
44. Szabó Elizabet 7:47:00 Árpád-házi Kőszeg
45. Babos Mária 7:56:00 Felsőcsatári Ált. Iskola



II. KCS. FIÚ

 
1. Nemes Bálint 04:30,4 Írottkő Futóklub 580
2. Ecker Tamás 04:32,5 Béri Balog Kőszeg
3. Francsics Erik 04:39,8 Bersek Kőszeg
4. Illés Péter 04:47,6 Árpád-házi Kőszeg
5. Prán Dominik 04:48,8 Béri Balog Kőszeg
6. Bella Alex 04:50,4 Béri Balog Kőszeg
7. Keresztes Máté 05:01,6 Béri Balog Kőszeg
8. Schwahofer Balázs 05:07,3 Árpád-házi Kőszeg
9. Réti Marcell 05:10,2 Bersek Kőszeg
10. Gyöngyössy Ádám 05:11,7 Bolyai Szhely
11. Csoknyai Gábor 05:13,1 Béri Balog Kőszeg
12. Nyul Patrik 05:18,5 Árpád-házi Kőszeg
13. Somogyi Ákos 05:22,0 Árpád-házi Kőszeg
14. Pillisz Ákos 05:24,5 Béri Balog Kőszeg
15. Nagy Máté 05:26,8 Bolyai Szhely 668
16. Kolonics Detre 05:29,0 Bersek Kőszeg
17. Földes Zalán 05:30,2 Bolyai Szhely
18. Őri Kilián 05:32,4 Bersek Kőszeg
19. Haiszán Bálint 05:33,2 Béri Balog Kőszeg
20. Palatkás Márton 05:34,7 Árpád-házi Kőszeg
21. Nándori Tamás 05:39,2 Béri Balog Kőszeg
22. Takács Dorián 05:40,6 Béri Balog Kőszeg
23. Horváth Ákos 05:46,7 Béri Balog Kőszeg
24. Nagy Bence 05:47,5 Béri Balog Kőszeg
25. Dan Dávid 05:50,1 Bersek Kőszeg
26. Rába Krisztián 05:51,5 Árpád-házi Kőszeg
27. Kiricsi Olivér 05:55,6 Bersek Kőszeg
28. Reising Bence 05:56,7 Árpád-házi Kőszeg
29. Kondics Kornél 05:57,5 Béri Balog Kőszeg
30. Derdák Bence 05:58,6 Béri Balog Kőszeg
31. Borbély Attila 06:00,0 Vossen Szentgotthárd
32. Weltler Áron 06:06,1 Árpád-házi Kőszeg
33. Moldvai Bálint 06:07,4 Bersek Kőszeg
34. Tóth Huba 06:19,2 Bersek Kőszeg
35. Bruckner Olivér 06:23,9 Árpád-házi Kőszeg
36. Kovács Gergő 06:36,9 Béri Balog Kőszeg
37. Buzás Dániel 06:50,2 Béri Balog Kőszeg
38. Németh Dávid 07:49,9 Béri Balog Kőszeg
39. Décsi Marcell 08:28,6 Béri Balog Kőszeg
40. Nagy Patrik 08:37,9 Béri Balog Kőszeg
 


III. KCS. LÁNY

1. Baranyai Tamara 4:40:00 Árpád-házi Kőszeg
2. Maszlov Rebeka 4:41:00 Béri Balog Kőszeg
3. Maszlov Dorisz 4:42:00 Béri Balog Kőszeg
4. Lang Laura 4:44:00 Szentgotthárd Vörösmarty Gimnázium
5. Pillisz Réka 4:47:00 Béri Balog Kőszeg
6. Csizmazia Adél 4:50:00 Bersek Kőszeg
7. Humpók Alexandra 4:58:00 Béri Balog Kőszeg
8. Dan Patrícia 5:06:00 Bersek Kőszeg
9. Klemencsics Fanni 5:09:00 Bersek Kőszeg
10. Kopácsi Júlia 5:11:00 Árpád-házi Kőszeg
11. Pikl Emma 5:28:00 Árpád-házi Kőszeg
12. Kiss Virág 5:33:00 SZOESE Váci Mihály Szhely
13. Gódor Vivien 5:41:00 Árpád-házi Kőszeg
14. Kelemen Fanni 5:42:00 Bersek Kőszeg
15. Maszlov Zsüliett 5:43:00 Árpád-házi Kőszeg
16. Dezamits Vivien 5:44:00 Bersek Kőszeg
17. Varga Kitti 5:53:00 Bersek Kőszeg
18. Horváth Milla 6:04:00 Árpád-házi Kőszeg
19. Németh Ingrid 6:09:00 Bersek Kőszeg
20. Kolonics Kata 6:23:00 Bersek Kőszeg
21. Rácz Alexandra 6:25:00 Bolyai Szhely
22. Takács Zsófia 6:39:00 Béri Balog Kőszeg
23. Tóth Dorina 6:58:00 Bersek Kőszeg
24. Pál Krisztina 7:49:00 Bersek Kőszeg
25. Hartmann Patrícia 8:07:00 Árpád-házi Kőszeg


III. KCS.FIÚ

1. Jagodis Dennis 09:41,2 Béri Balog Kőszeg
2. Csizmazia Kornél 09:51,8 Bersek Kőszeg
3. Horváth Martin 10:00,0 Bersek Kőszeg
4. Sárközi Dominik 10:06,9 Béri Balog Kőszeg
5. Jankó Krisztián 10:17,1 Bersek Kőszeg
6. Szamosi Martin 10:27,5 Bersek Kőszeg
7. Vörös Máté 11:08,6 Bersek Kőszeg
8. Erdősi Milán 11:11,2 Béri Balog Kőszeg
9. Kovács Tamás 11:16,9 Bersek Kőszeg
10. Dan Gergő 11:24,6 Bersek Kőszeg
11. Gáspár Detre 11:52,4 Árpád-házi Kőszeg
12. Simon Márton 12:13,9 Béri Balog Kőszeg
13. Milos Krisztofer 12:21,3 Béri Balog Kőszeg
14. Schwarcz Martin 12:22,5 Bersek Kőszeg
15. Döbrösi szilárd 12:32,8 Bersek Kőszeg
16. Fehér Dániel 12:32,9 Béri Balog Kőszeg
17. Oláh Dávid 12:57,8 Neumann Szhely
18. Düh Patrik 13:39,0 Bersek Kőszeg
19. Pongrácz Benjamin 14:08,0 Bersek Kőszeg
20. Bokor Máté 14:17,0 Bersek Kőszeg
21. Marti Sebastian 15:41,0 Árpád-házi Kőszeg



IV. KCS LÁNY

1. Purgai Barbara 4:30:00 SZOESE
2. Hegyi Hanna 4:44:00 Szentgotthárd Széchenyi Isk.
3. Bors Fanni 4:58:00 Dr. Nagy Kőszeg
4. Döbrösi Rebeka 5:01:00 Béri Balog Kőszeg
5. Pavlis Viktória 5:21:00 Béri Balog Kőszeg
6. Pintér Evelin 5:33:00 Teki Kőszeg
7. Darabos Kata Boglárka 5:42:00 Jurisich Gimnázium
8. Horváth Anikó 5:55:00 Bersek Kőszeg
9. Tóth Flóra 6:08:00 Bersek Kőszeg
10. Ragastits Patrícia 6:28:00 Árpád-házi Kőszeg
11. Kövesdi Fanni 6:34:00 Árpád-házi Kőszeg



IV. KCS FIÚ

1. Ifj. Borbély Sándor 09:28,5 Vossen Szentgotthárd
2. Majsa Alex 09:29,0 Árpád-házi Kőszeg
3. Koósz Barnabás 09:37,1 Jurisich Gimnázuim
4. Riegler Péter 09:42,4 Jurisich Gimnázuim
5. Németh Dániel 10:00,0 Béri Balog Ádám ált. isk.
6. Marton Csaba 10:12,0 Jurisich Gimnázuim
7. Hortobágyi Marcell 10:30,9 Jurisich Gimnázuim
8. Tamási László Sámuel 10:37,6 Jurisich Gimnázuim
9. Vörös Bálint 10:47,7 Bersek Kőszeg
10. Reményi Bence 10:50,4 Béri Balog Ádám ált. isk.
11. Nemes Levente 10:53,7 Béri Balog Ádám ált. isk.
12. Módos Erik Péter 11:06,0 Jurisich Gimnázuim
13. Kiricsi Milán 11:09,1 Bersek Kőszeg
14. Horváth Norbert 11:17,7 Árpád-házi Kőszeg
15. Prán Dominik 11:38,0 Béri Balog Ádám ált. isk.
16. Pongrácz Dominik 12:16,4 Jurisich Gimnázuim
17. Varga Dániel 17:02,0 Jurisich Gimnázuim
18. Kovács Olivér 17:42,5 Árpád-házi Kőszeg
19. Novák Szilveszter 17:51,4 Jurisich Gimnázuim
20. Oláh Dániel 21:20,0 Jurisich Gimnázuim



V. KCS. LÁNY

1. Pesti Dzsenifer 4:52:00 Teki Kőszeg
2. Kostyál Dóra 4:54:00 Szentgotthárd Vörösmarty Gimnázium
3. Sárközi Rebeka 4:57:00 Jurisich Gimnázium
4. Babócsi Orsolya 5:00:00 Jurisich Gimnázium
5. Dávid Bernadett 5:25:00 Jurisich Gimnázium
6. Horváth Dzsenifer 5:42:00 Dr. Nagy Kőszeg
7. Virág Kinga 5:48:00 Jurisich Gimnázium
8. Tóth Blanka 6:09:00 Jurisich Gimnázium
9. Varga Rebecca 6:42:00 Jurisich Gimnázium




V. KCS. FIÚ

1. Varga Benjamin 09:17,8 Jurisich Gimnázium
2. Marton Levente 09:30,1 Jurisich Gimnázium
3. Turáni János 09:38,8 Jurisich Gimnázium
4. Kiss Bence Zsolt 09:46,2 Jurisich Gimnázium
5. Dorner Ágoston 10:11,7 Jurisich Gimnázium
6. Fehér Áron 10:24,7 Jurisich Gimnázium
7. Dugmonits Márton 11:16,0 Jurisich Gimnázium
8. Varga Áron 11:16,6 Jurisich Gimnázium



VI. KCS. LÁNY

1. Szabó Enikő 5:26:00 Jurisich Gimnázium
2. Kondics Petra 5:33:00 Jurisich Gimnázium
3. Nagy Viktória 6:46:00 Jurisich Gimnázium



VI. KCS FIÚ

1. Bodorkós Barnabás Ottó 09:42,6 Jurisich Gimnázium
2. Krizmanics Renátó 11:15,3 Teki Kőszeg






III. kategória


ABSZOLÚT – NŐ

1. Szabó Tünde 35:10 PVSK
2. Molnár Zita 36:43 SZOESE
3. Mester Dóra 37:09 SZOESE


ABSZOLÚT – FÉRFI

1. Bene Barnabás 28:34 Pécsi VSK
2. Kívés Bendegúz 30:48,3 SZOESE
3. Somogyi Gábor 30:51,9 Szentgotthárd




1994. vagy később születettek - NŐK

1. 517 Molnár Zita 36.43,0 SZOESE 1997
2. 523 Mester Dóra 37.09,00 SZOESE 1995
3. 93 Purgai Evelyn 37.22,00 SZOESE 1994


1994. vagy később születettek - FÉRFIAK

1. 582 Kivés Bendegúz 30.48,3 SZOESE 1994
2. 89 Nemes Gergő 30.58,1 SZOESE C560 1995
3. 518 Molnár Bálint 31.26,7
4. 605 Kovács Attila 31.31,6 1996
5. 403 Gombos Dávid Attila 43.59,5 Jurisich Miklós Gimnázium 1996
6. 550 Szamosi Martin 44.51,6 Bersek József Általános Iskola 1999
7. 608 Gyuk Zsombor 52.44,0 2001


1977-1993. - NŐK

1. 554 Szabó Tünde 35.10,00 PVSK 1989
2. 558 Hartmann Emőke 38.22,00 Sopron 1984
3. 569 Joó Barbara 42.59,00 Szombathely 1977
4. 547 Kissné Radnai Gina 52.02,00 Kőszeg – Alpesi Quattro     1978


1977-1993 - FÉRFIAK

1. 99 Bene Barnabás 28.34 Pécsi VSK 1986
2. 553 Somogyi Norbert 33.17,0 Kövágószőlős 1989
3. 492 Földesi János 34.08,00 Kőszegi SK 1984
4. 597 Czindrity Attila 34.29,00 SZOESE 1990
5. 589 Bene Ármin 34.40,5 Kőszeg 1988
6. 490 Paukovits Péter 35.02,2 Szombathely C685 1977
7. 602 Dejan Preindl 35.22,9 C702 1978
8. 594 Fábrics Gábor 35.44,2 SZOESE C538 1987
9. 507 Horváth Patrik 36.24,00 Kőszeg 1991
10. 497 Poór Péter 36.24,8 Kőszegi Triatlon Klub 1989
11. 535 Gorza István 36.47,1 Haladás VSE 1989
12. 595 Kovács Balázs 37.36,5 VOSSEN 1981
13. 572 Szabó Zoltán 38.05,00 Szombathely 1977
14. 598 Eppich Hannes 38.30,30 LCA Hochschwab C 1979
15. 546 Ábrahám Gergely 39.59,2 Kőszeg 1991
16. 508 Puskás Sándor 41.44,0 Szentgotthárd 1977
17. 498 Polák Tibor 41.54,7 Kőszeg 1989
18. 596 Nagy Csaba 43.00,00 Kőszeg 1987
19. 402 Küttel Dániel 43.10,5 Jurisich Gimnázium 1993
20. 568 Unger Tamás 45.02,0 Szombathely 1981.
21. 542 Verbovszki István 45.37,8 NIKE Futóklub Szhely 1977
22. 609 Guzmics Krisztián 45.55,07 Körmend 1979
23. 101 Simon Szabolcs 46.49,0 Szhely 1977
24. 102 Katavics Péter Ádám 47.06,0 Szhely 1977
25. 544 Körmendi Péter 47.46,4 Drassmarkt Ausztria 1986
26. 588 Riegler Márton 47.50,8 Kőszeg 1984
27. 604 Riegler Péter 48.07,0 Kőszeg 1980
28. 500 Szabó Ferenc 50.29,0 Kőszegi SK 1983
29. 100 Horváth Krisztián 51.17,0 Sárvár 1979
30. 615 Riegler András 56.11,0 Kőszeg 1982
31. 555 Éder Patrik Abaliget 1981


1962-1976 - NŐK

1. 587 Hóborné Edöcsény Nóra 41.25,00 Kőszegi Tri Klub 1974
2. 565 Neisz Eszter 42.02,00 Írottkő Futóklub C??? 1974
3. 96 Borbélyné Wekker Judit 47.15,00 Vossen Szentgotthárd 1968
4. 520 Pillisz Renáta 48.02,00 Kőszeg Mohás SE 1974
5. 363 Osztrosits Krisztina 50.27,00 Írottkő Futóklub 1974
6. 529 Kovács Márta 56.48,00 Szombathely 1974
7. 606 Szabó Andrea 57.10,00 Körmend 1973
8. 549 Molnár Krisztina 58.08,00 Kőszeg 1973
9. 559 Barabásné Győrvári Adrienn 58.41,00 Kőszeg 1975
10. 593 Katonáné Oláh Katalin 1.03.07,00 Szombathely C556 1975



1962-1976 - FÉRFIAK

1. 599 Somogyi Gábor 30.51,9 Synergy Szentgotthárd SE1963
2. 470 Hóbor Péter 31.17,9 Kőszegi Triatlon Klub 1974
3. 538 Horváth Tamás 36.24,4 Sopron 1969
4. 87 Kiss Sándor 37.39,5 NIKE Futóklub Szombathely 1971
5. 613 Hári Tamás 39.40,3 VOSSEN C16 1968
6. 567 Hütter Gábor 39.44,3 1976
7. 545 Tamics István 40.32,1 1971
8. 557 Gurisatti Gábor 40.41,9 Kőszegi Triatlon Klub 1974
9. 578 40.58,3 1974
10. 521 Tánczos Norbert 41.22,0 Kőszeg, Mohás SE 1971
11. 532 Gódor Béla 42.05,0 Kőszeg Triatlon Klub 1968
12. 491 Vincze Attila 42.20,0 1972
13. 487 Wágner Zoltán 43.01,00 Írottkő Futóklub 1969
14. 478 Kovács Balázs 44.02,0 Szombathely 1975
15. 543 Sárközi Kálmán 45.16,4 1973
16. 607 Körmendi Gábor 45.32,7 Körmend 1974
17. 510 Csóka Attila 45.53,7 1975
18. 502 Kelemen Péter 45.57,8 Kőszeg 1975
19. 614 Dezse András 46.09,5 Torony 1974
20. 530 Szabó Péter 46.30,5 1973
21. 548 Kiss Gábor 47.07,8 Kőszeg, Alpesi Quattro 1974
22. 494 Gyarmati Bálint 47.21,0 1976
23. 531 László Ervin 48.15,7 1970
24. 525 Piros Róbert 49.14,0 1969
25. 610 Dr. Gyuk Péter 52.14,0 Gencsapáti 1972
26. 611 Neuhold Karl 56.12,0 AVL Sportsteam C707 1963
27. 578 Gedeon Zoltán 1970
28. 519 Nyul Zoltán 1969
29. Katona István C541 1971
30. 601 Kocsis János Kőszeg 1972



1961 vagy előbb születettek - NŐK


1. 612 Neuhold Gabriele 57.44,00 AVL Sportsteam C??? 1960



1961. vagy előbb születettek - FÉRFIAK

1. 562 Lóránth Sándor 40.48,5 Nárai C553 1957
2. 600 Petz László 41.49,7 Vossen Szentgotthárd C018 1957
3. 95 Borbély Sándor 44.21,3 Vossen Szentgotthárd 1956
4. 603 Oto Gumilar 46.30,5 Szlovénia C402 1951
5. 533 Hopp Viktor 48.21,0 Király Se 1952
6. 526 Baráth Zoltán 56.20,0 Rendészeti SE Körmend 1953



III. Kategória FÉRFI adatvesztés miatt elveszett nevezők rajtszámai:
Rajtszám Időeredmény


552 34.51,5
551 37.03,5
154 39.59,6
592 40.47,3
563 42.11,0
537 42.34,0
540 43.57,2
499 44.10,3
541 44.28,2
489 45.11,6


9000 m Abszolút eredmények


1. 99 Bene Barnabás 28.34 Pécsi VSK 1986
2. 582 Kivés Bendegúz 30.48,3 SZOESE 1994
3. 599 Somogyi Gábor 30.51,9 Synergy Szentgotthárd SE1963
4. 89 Nemes Gergő 30.58,1 SZOESE C560 1995
5. 470 Hóbor Péter 31.17,9 Kőszegi Triatlon Klub 1974
6. 518 Molnár Bálint 31.26,7
7. 605 Kovács Attila 31.31,6 1996
8. 553 Somogyi Norbert 33.17,0 Kövágószőlős 1989
9. 492 Földesi János 34.08,00 Kőszegi SK 1984
10. 597 Czindrity Attila 34.29,00 SZOESE 1990
11. 589 Bene Ármin 34.40,5 Kőszeg 1988
12. 552 34.51,5
13. 490 Paukovits Péter 35.02,2 Szombathely C685 1977
14. 554 Szabó Tünde 35.10,00 PVSK 1989
15. 602 Dejan Preindl 35.22,9 C702 1978
16. 594 Fábrics Gábor 35.44,2 SZOESE C538 1987
17. 507 Horváth Patrik 36.24,00 Kőszeg 1991
18. 538 Horváth Tamás 36.24,4 Sopron 1969
19. 497 Poór Péter 36.24,8 Kőszegi Triatlon Klub 1989
20. 517 Molnár Zita 36.43,0 SZOESE 1997
21. 535 Gorza István 36.47,1 Haladás VSE 1989
22. 551 37.03,5
23. 523 Mester Dóra 37.09,00 SZOESE 1995
24. 93 Purgai Evelyn 37.22,00 SZOESE 1994
25. 595 Kovács Balázs 37.36,5 VOSSEN 1981
26. 87 Kiss Sándor 37.39,5 NIKE Futóklub Szombathely 1971
27. 572 Szabó Zoltán 38.05,00 Szombathely 1977
28. 558 Hartmann Emőke 38.22,00 Sopron 1984
29. 598 Eppich Hannes 38.30,30 LCA Hochschwab C 1979
30. 613 Hári Tamás 39.40,3 VOSSEN C16 1968
31. 567 Hütter Gábor 39.44,3 1976
32. 546 Ábrahám Gergely 39.59,2 Kőszeg 1991
33. 154 39.59,6
34. 545 Tamics István 40.32,1 1971
35. 557 Gurisatti Gábor 40.41,9 Kőszegi Triatlon Klub 1974
36. 592 40.47,3
37. 562 Lóránth Sándor 40.48,5 Nárai C553 1957
38. 578 40.58,3 1974
39. 521 Tánczos Norbert 41.22,0 Kőszeg, Mohás SE 1971
40. 587 Hóborné Edöcsény Nóra 41.25,00 Kőszegi Tri Klub 1974
41. 508 Puskás Sándor 41.44,0 Szentgotthárd 1977
42. 600 Petz László 41.49,7 Vossen Szentgotthárd C018 1957
43. 498 Polák Tibor 41.54,7 Kőszeg 1989
44. 565 Neisz Eszter 42.02,00 Írottkő Futóklub C??? 1974
45. 532 Gódor Béla 42.05,0 Kőszeg Triatlon Klub 1968
46. 563 42.11,0
47. 491 Vincze Attila 42.20,0 1972
48. 537 42.34,0
49. 569 Joó Barbara 42.59,00 Szombathely 1977
50. 596 Nagy Csaba 43.00,00 Kőszeg 1987
51. 487 Wágner Zoltán 43.01,00 Írottkő Futóklub 1969
52. 402 Küttel Dániel 43.10,5 Jurisich Gimnázium 1993
53. 540 43.57,2
54. 403 Gombos Dávid Attila 43.59,5 Jurisich Miklós Gimnázium 1996
55. 478 Kovács Balázs 44.02,0 Szombathely 1975
56. 499 44.10,3
57. 95 Borbély Sándor 44.21,3 Vossen Szentgotthárd 1956
58. 541 44.28,2
59. 550 Szamosi Martin 44.51,6 Bersek József Általános Iskola 1999
60. 568 Unger Tamás 45.02,0 Szombathely 1981.
61. 489 45.11,6
62. 543 Sárközi Kálmán 45.16,4 1973
63. 607 Körmendi Gábor 45.32,7 Körmend 1974
64. 542 Verbovszki István 45.37,8 NIKE Futóklub Szhely 1977
65. 510 Csóka Attila 45.53,7 1975
66. 609 Guzmics Krisztián 45.55,07 Körmend 1979
67. 502 Kelemen Péter 45.57,8 Kőszeg 1975
68. 614 Dezse András 46.09,5 Torony 1974
69. 530 Szabó Péter 46.30,5 1973
70. 603 Oto Gumilar 46.30,5 Szlovénia C402 1951
71. 101 Simon Szabolcs 46.49,0 Szhely 1977
72. 102 Katavics Péter Ádám 47.06,0 Szhely 1977
73. 548 Kiss Gábor 47.07,8 Kőszeg, Alpesi Quattro 1974
74. 96 Borbélyné Wekker Judit 47.15,00 Vossen Szentgotthárd 1968
75. 494 Gyarmati Bálint 47.21,0 1976
76. 544 Körmendi Péter 47.46,4 Drassmarkt Ausztria 1986
77. 588 Riegler Márton 47.50,8 Kőszeg 1984
78. 520 Pillisz Renáta 48.02,00 Kőszeg Mohás SE 1974
79. 604 Riegler Péter 48.07,0 Kőszeg 1980
80. 531 László Ervin 48.15,7 1970
81. 533 Hopp Viktor 48.21,0 Király Se 1952
82. 525 Piros Róbert 49.14,0 1969
83. 363 Osztrosits Krisztina 50.27,00 Írottkő Futóklub 1974
84. 500 Szabó Ferenc 50.29,0 Kőszegi SK 1983
85. 100 Horváth Krisztián 51.17,0 Sárvár 1979
86. 610 Dr. Gyuk Péter 52.14,0 Gencsapáti 1972
87. 608 Gyuk Zsombor 52.44,0 2001
88. 611 Neuhold Karl 56.12,0 AVL Sportsteam C707 1963
89. 526 Baráth Zoltán 56.20,0 Rendészeti SE Körmend 1953
90. 529 Kovács Márta 56.48,00 Szombathely 1974
91. 606 Szabó Andrea 57.10,00 Körmend 1973
92. 549 Molnár Krisztina 58.08,00 Kőszeg 1973
93. 559 Barabásné Győrvári Adrienn 58.41,00 Kőszeg 1975
94. 547 Kissné Radnai Gina 52.02,00 Kőszeg – Alpesi Quattro     1978
95. 615 Riegler András 56.11,0 Kőszeg 1982
96. 593 Katonáné Oláh Katalin 1.03.07,00 Szombathely C556 1975
97. 555 Éder Patrik Abaliget 1981
98. 578 Gedeon Zoltán 1970
99. 519 Nyul Zoltán 1969
100. Katona István C541 1971
101. 601 Kocsis János Kőszeg 1972