Eredménylista




Helyezés Név Szül.év.
Iskola-klub Úszott idő Futott idő Össz. idő
Pici  kategória: 25 m úszás-300 m futás
2007-ban és később születettek
Lány
1 Koczor Tímea
2008
Árpád-házi Óvoda
38,6"
2'17"
2'55,6"
2 Pillisz Írisz
2007
Balog Iskola
45,1"
2'17"
2'58,1"







Fiú
1
Gazafi Dániel
2007
Központi Óvoda
29,2"
1'52"
2'21,2"
2
Kalmár Zalán
2008
Vízmű Sc.
39,9"
2'23"
3'02,9"
3
Illés Ádám
2008
Árpád-házi Óvoda
42,4"
2'21"
3'03,5"







Újonc B  kategória: 50 m úszás-800 m futás
2005-2006-ben születettek
Lány
1 Fekete Kata
2005 Tolnay Iskola
45,25"
3'17"
4'02'2"
2 Czóbel Barbara
2005
Paragvári Ált. Isk.
42,1"
3'29"
4'11,1"
3 Stumpf Anna
2005
Árpád-házi Iskola
1'04,0"
3'23"
4'27,0"
4 Komjáthy Kíra
2005
Árpád-házi Iskola 50,0"
3'41"
4'31,0"
5 Fodor Anna
2005
Árpád-házi Iskola 57,1"
3'39"
4'36,1"
6 Sárközi Tirza
2005
Balog Iskola
1'03,0"
3'37"
4'40,0"
7
Koczor Réka
2005
Árpád-házi Iskola 52,8"
4'02"
4'54,8"
8
Piskor Zoé
2005
Árpád-házi Iskola 59,3"
4'02"
5'01,3"
9
Számedli Sára Luca
2006
Simon I u-i Ált. Isk.
1'16,3"
4'29"
5'45,3"







Fiú
1 Neudl Gábor
2005 Árpád-házi Iskola 49,1"
3'14"
4'03,1"
2 Hóbor Lehel
2006
Árpád-házi Iskola 47,0"
3'31"
4'18,0"
3 Marton Lázár
2006 Árpád-házi Iskola 1'20,7"
3'19"
4'39,7"
4 Koglbauer, Til
2005 UTTB
1'08,4"
3'36"
4'44,4"
5 Laki Barnabás
2006
Árpád-házi Iskola 1'24,8"
3'23"
4'47,8"
6 Szabó Levente
2005 Árpád-házi Iskola 54,3"
4'11"
5'05,3"
7 Pongrácz Alex
2006 Árpád-házi Iskola 1'14,2"
3'54"
5'08,2"







Újonc A  kategória: 100 m úszás-800 m futás
2003-2004-ben születettek
Lány
1 Palatkás Anna
2003
Árpád-házi Iskola 1'29,7"
3'03"
4'32,7"
2 Kovács Anna
2003
Waldorf Szombathely
1'41,0"
2'56"
4'37,0"
3 Koglbauer, Hanna
2003
UTTB
1'35,6"
3'09"
4'44,6"
4 Kopácsi Teréz
2004
Árpád-házi Iskola 1'49,0"
3'36"
5'25,0"
5 Gurisatti Gréta
2004
Balog Iskola
1'50,1"
3'38"
5'28,1"
6 Koósz Laura
2004
Árpád-házi Iskola 2'06,5"
3'30"
5'36,5"







Fiú
1 Nyul Marcell
2003
Árpád-házi Iskola 1'19,5" 2'50" 4'09,5"
2 Marton Zsolt
2004
Árpád-házi Iskola 1'30,1"
2'56"
4'26,1"
3 Hóbor Zalán
2004
Árpád-házi Iskola 1'38,9"
3'15"
4'53,9"
4 Thaler Levente
2003
Árpád-házi Iskola 1'44,0"
3'15"
4'59,0"
5 Medvegy Gábor
2004
Árpád-házi Iskola 1'50,6"
3'25"
5'15,6"
6 Czimber Márk
2003
Bersek Iskola
1'56,7"
3'20"
5'16,7"
7 Tánczos Zétény
2004
Árpád-házi iskola
DNF
3'29"
DNF







Gyermek  kategória: 200 m úszás-1600 m futás
2001-2002-ben születettek
Lány
1 Spanraft Liza
2002
Árpád-házi Iskola 2'48,8"
6'13"
9'01,8"
2 Pósfalvi Dalma
2001
Zrínyi Iskola
2'50,7"
6'15"
9'05,7"
3 Szántó Júlia
2002
Marcali
3'04,4"
6'07"
9'11,4"
4 Vörös Fanni
2002
Marcali
2'51,6"
6'33"
9'24,6"
5 Gurisatti Jázmin
2002
Balog Iskola
3'00,2"
6'32"
9'32,2"
6 Hóbor Eszter
2002
Árpád-házi Iskola 3'07,0"
6'33"
9'40,0"
7 Marton Emese
2001
Árpád-házi Iskola 3'18,8"
6'44"
10'02,8"
8 Kalmár Alíz
2002
Vízmú Sc. Szhely.
2'46,0"
7'26"
10'12,0"
9 Kalmár Laura
2002
Vízmű Sc. Szhely.
2'49,6"
7'44"
10'33,6"
10
Gazafi Júlia
2002
Bersek Iskola
3'28,3"
7'27"
10'55,3"
11
Medvegy Nóra
2002
Árpád-házi Iskola 3'48,2"
7'11"
10'59,2"
12
Fekete Adél
2002
Tolnay Iskola
4'02,9"
7'45"
11'47,9"
13
Zacsik Nóra
2002
Bersek Iskola
5'09,2"
8'07"
13'16,2"







Fiú
1 Molnár Gábor
2001
Zrínyi Iskola
2'49,4"
5'54"
8'43,8"
2 Schwahofer Balázs
2002
Árpád-házi Iskola
2'56,7"
5'47"
8'43,7"
3 Nyul Patrik
2001
Árpád-házi Iskola 2'52,3"
5'53"
8'45,3"
4 Illés Péter
2001
Árpád-házi Iskola 3'09,9"
5'40"'
8'49,9"
5 Tóth Benett
2001
Nagykanizsa
2'34,3"
7'13"
9'47,3"
6 Palatkás Márton
2001
Árpád-házi Iskola 3'25,7"
6'42"
10'07,7"
7 Somogyi Ákos
2001
Árpád-házi Iskola 3'06,1"
7'06"
10'12,1"
8 Windisch András
2001
Bersek Iskola
4'02,8"
6'10"
10'12,8"
9 Kolonics Detre
2001
Bersek Iskola
3'20,7"
7'14"
10'34,7"
10 Pilisz Ákos
2002
Balog Iskola
3'28,5"
7'07"
10'35,5"







Serdülő  kategória: 300 m úszás-2400 m futás
1999-2000-ben születettek
Lány
1 Pilisz Réka
2000
Balog Iskola
4'26,2"
9'23"
13'49,2"
2
Kopácsi Júlia
2000
Árpád-házi Iskola 4'52,9"
11'10,3"
16'02,9"
3
Varga Kitti
2000
Bersek Iskola
4'35,0"
12'03"
16'38,0"
4
Gódor Vivien
1999
Árpád-házi Iskola 4'38,4"
12'41"
17'19,4"







Fiú
1 Meiler Flórián
2000 Bersek Iskola
4'41,7"
9'51"
15'32,7"
2 Végh Bence
1999
Jurisics M. Gimnázium 5'20,7"
11'12"
16'32,7"







Ifi  kategória: 300 m úszás-2400 m futás
1997-1998-ben születettek
Fiú
1 Vörös Bálint
1998
Jurisics M. Gimnázium 5'15,0"
11'09"
16'24"
2
Módos Erik
1997
Jurisics M. Gimnázium 5'57,4"
10'38"
16'35,4"







Junior  kategória: 300 m úszás-2400 m futás
1995-1996-ben születettek
Lány
1 Virág Kinga
1995
Jurisics M. Gimnázium 5'52,2"
11'59" 17'51,2"







Fiú
1
Gombos Dávid
1996
Jurisics M. Gimnázium 6'57,6"
9'13"
16'10,6"







Felnőtt  kategória: 300 m úszás-2400 m futás
1975-1994-ban születettek
Lány
1
Lendvai Anikó
1979
Velem
5'27,0"
11'19"
16'46"
2
Berta Viktória
1990
Szombathely
7'14,0"
11'11"
18'25"
3
Számedli Dóra
1984
Nemesbőd
7'43,0"
12'42"
20'25"







Fiú
1 Tornai András
1980
Velem
4'37,5"
8'19"
12'56,5"
2 Kalmár György
1976
Szombathely
3'36,0"
9'40"
13'16,0"
3 Számedli Richárd
1985
Nemesbőd
5'43,4"
8'34"
14'17,4"
4 Kovács Balázs
1975
Szombathely
4'36,6"
9'55"
14'31,6"







Senior  kategória: 300 m úszás-2400 m futás
1974-ban és korábban születettek
Lány
1 Németh Rita
1969
Szombathely 4'35,3" 11'11" 15'46,3"







Fiú
1 Gódor Béla
1968
Kőszegi Triatlon Klub 5'11,1" 9'19" 14'30,1"
2 Kulcsár Ernő
1967
Kőszeg
5'39,1"
9'18"
14'57,1"
3 Marton András
1971
Kőszegi Triatlon Klub
5'00,0"
10'12"
15'12,0"
4
Pillisz Szilárd
1972
Kőszegi Triatlon Klub
5'32,0"
10'12"
15'44,0"
5
Pádár István
1967
Nemosport
6'32,2"
10'03"
16'35,2"