Eredménylista




Helyezés Név Iskola-klub Úszott idő Futott idő Össz. idő
Pici  kategória: 25 m úszás-300 m futás
2006-ban és később születettek
Fiú
1 Horváth Barnabás 2006 Árpád-házi Óvoda 26" 1'43" 2'09"
2 Hóbor Lehel 2006 Árpád-házi Óvoda 29" 1'55" 2'24"
3 Kovács Ábel 2006 Waldorf Szhely. 31" 1'57" 2'28"
4 Gazafi Dániel 2007 Központi Óvoda 1'04" 1'50" 2'54"
Újonc B  kategória: 50 m úszás-800 m futás
2004-2005-ben születettek
Lány
1 Kopácsi Teréz 2004 Árpád-házi Iskola 57" 3'34" 4'31"
2 Czóbel Barbara 2005 Paragvári Isk. Szhely. 48" 3'47" 4'35"
3 Gurisatti Gréta 2004 Balog Iskola 57" 3'43" 4'40"
4 Koczor Réka 2005 Árpád-házi Iskola 1'00" 4'24" 5'24"
5 Sárközi Tirza 2005 Balog Iskola 1'54" 4'08" 6'02"
6Koósz Laura Zoé 2004Árpád-házi Iskola2'15"4'04"6'19"
DNFFekete Kata 2005Tolnay Iskola51"
Fiú
1 Hóbor Zalán 2004 Árpád-házi Iskola 46" 3'07" 3'53"
2 Marton Zsolt 2004 Árpád-házi Iskola 49" 3'08" 3'57"
3 Lakotár Benedek 2004 Bersek Iskola 48" 3'17" 4'05"
4 Neudl Gábor 2005 Árpád-házi Iskola 54" 3'15" 4'09"
5 Horváth Benedek 2005 Zalatriatlon 54" 3'29" 4'23"
6 Medvegy Gábor 2004 Árpád-házi Iskola 1'00" 3'27" 4'27"
7 Szabó Levnte 2005 Árpád-házi Iskola 1'01" 4'42" 5'43"
Újonc A  kategória: 100 m úszás-800 m futás
2002-2003-ben születettek
Lány
1 Gurisatti Jázmin 2002 Balog Iskola 1'29" 3'07" 4'36"
2 Spanraft Lisa 2002 Árpád-házi Iskola 1'29" 3'10" 4'39"
3 Szabó Dóra 2002 Széchy Tamás Sport Isk. 1'28" 3'19" 4'47"
4 Palatkás Anna 2003 Árpád-házi Iskola 1'36" 3'17" 4'53"
5 Kalmár Alíz 2002 Neumann J. Szhely. 1'30" 3'31" 5'01"
6 Hóbor Eszter 2002 Árpád-házi Iskola 1'41" 3'21" 5'02"
7 Kalmár Laura 2002 Neumann J. Szhely. 1'35" 3'32" 5'07"
8 Gazafi Júlia 2002 Bersek Iskola 1'51" 3'20" 5'11'"
9 Kovács Anna 2003 Waldorf Szhely. 2'06" 3'25" 5'31"
10 Medvegy Nóra 2002 Árpád-házi Iskola 1'54" 3'40" 5'34"
11Fekete Adél 2002Tolnay Iskola2'09"3'42"5'51'"
12Unger Liza 2003Balog Iskola2'19"3'54"6'13"
Fiú
1 Nyul Marcell 2003 Árpád-házi Iskola 1'27" 2'53" 4'20"
2 Mudra Bence 2002 Balog Iskola 1'34" 3'04" 4'38"
3 Schwahofer Balázs 2002 Árpád-házi Iskola 1'38" 3'00" 4'38"
4 Pungor Péter 2003 AVUS Szhely. 1'32" 3'13" 4'45"
5 Pillisz Ákos 2002 Balog Iskola 1'45" 3'18" 5'03"
6 Horváth Áron 2002 Szombathely 1'50" 3'22" 5'12"
7 Szőke Dávid 2003 Árpád-házi Iskola 1'58" 3'21" 5'19"
8 Thaler Levente 2003 Árpád-házi Iskola 2'02" 3'36" 5'38"
9
Gyermek  kategória: 200 m úszás-1600 m futás
2000-2001-ben születettek
Lány
1 Pillisz Réka 2000 Balog Iskola 3'02" 6'13" 9'15"
2 Pósfalvi Dalma 2001 Zrínyi Iskola Szhely. 3'03" 6'41" 9'44"
3 Kopácsi Júlia 2000 Árpád-házi Iskola 3'09" 7'11" 10'20"
4 Marton Emese 2001 Árpád-házi Iskola 3'55" 6'36" 10'31"
5 Csizmazia Adél 2000 Bersek Iskola 3'52" 6'57" 10'49"
6 Varga Kitti 2000 Bersek Iskola 3'09" 7'45" 10'54"
7 Klemencsics Fanni 2000 Bersek Iskola 3'30" 7'24" 10'54"
8 Lakotár Hanna 2001 Bersek Iskola 3'50" 7'26" 11'16"
9 Német Anna 2001 Balog Iskola 3'54" 7'36" 11'30"
Fiú
1 Tóth Benett 2001 Bólyai J. Nagykanizs 2'38" 6'46" 9'24"
2 Vörös Máté 2000 Bersek Iskola 3'22" 6'14" 9'36"
3 Molnár Gábor 2001 Zrínyi Iskola Szhely. 3'16" 6'31" 9'47"
4 Nyul Patrik 2001 Árpád-házi Iskola 3'20" 6'39" 9'59"
5 Böröcz Martin 2001 Zrínyi Isk. Nagykanizsa 3'10" 6'58" 10'08"
6 Illés Péter 2001 Árpád-házi Iskola 4'16" 6'07" 10'23"
7 Meiler Flórián 2000 Bersek Iskola 3'10" 7'16" 10'26"
8 Windisch András 2001 Bersek Iskola 4'08" 6'33" 10'41"
9 Palatkás Márton 2001 Árpád-házi Iskola 3'47" 6'44" 10'41"
10 Somogyi Ákos 2001 Árpád-házi Iskola 3'26" 7'33" 10'59"
11 Molnár Ádám 2000 Zrínyi Isk. Szhely. 3'25" 7'45" 11'10"
12Reymeyer Tamás 2000Bersek Iskola4'42"8'00"12'42"
13Kiricsi Olivér 2001Bersek Iskola4'37"8'21"12'58"
14Haiszán Bálint 2001Balog Iskola4'25"9'24"13'49"
Serdülő  kategória: 300 m úszás-2400 m futás
1998-1999-ben születettek
Lány
1 Gódor Vivien 1999 Árpád-házi Iskola 4'30" 12'08" 16'38"
Fiú
1 Szabó Péter 1998 SUBKE 3'46" 9'11" 12'57"
2 Bakucz Bence 1999 Zrínyi Isk. Szhely. 4'03" 8'59" 13'02"
3 Marton Csaba 1998 Jurisics M. Gimbázium 5'53" 9'47" 15'40"
4Csizmazia Kornél 1999Bersek Iskola6'08"9'58"16'06"
5Sárközi Dominik 1999Balog Iskola6'45"9'27"16'12"
6Vörös Bálint 1998Bersek iskola5'22"10'51"16'13"
7Kiricsi Molán 1998Bersek Iskola6'07"10'17"16'24"
8Schwarcz Martin 1999Bersek Iskola5'10"11'38"16'48"
9Kovács Tamás 1999Bersek Iskola6'06"11'07"17'13"
10Sebestyén Péter 1999Bersek Iskola5'58"11'50"17'48"
11Illés András 1998Bersek Iskola6'11"14'57"21'08"
Ifi  kategória: 300 m úszás-2400 m futás
1996-1997-ben születettek
Fiú
1 Marton Levente 1996 Jurisics M. Gimnázium 4'33" 9'29" 14'02"
Junior  kategória: 300 m úszás-2400 m futás
1994-1995-ben születettek
Lány
1 Virág Kinga 1995 Jurisics M. Gimnázium 6'27" 12'27" 18'54"
Felnőtt  kategória: 300 m úszás-2400 m futás
1974-1993-ban születettek
1Kalmár György 1976Vízmű SC. Szhely.3'55"9'49"13'44"
2Kovács Balázs 1975Szombathely4'47"10'16"15'03"
3Horváth Zsolt 1974Szombathely6'12"10'02"16'14"
4Dr. Czóbel Tamás7'13"11'40"18'53"
Senior  kategória: 300 m úszás-2400 m futás
1973-ban és korábban születettek
Lány
1Németh Rita 1968Szombathely4'32"11'01"15'33"
2Strassner Edit 1953Sopron7'57"13'52"21'49"
Fiú
1Gódor Béla 1968Kőszegi Triatlon Klub5'30"9'12"14'42"
2Marton András 1971Kőszegi Triatlon Klub5'43"10'36"16'19"
3Molnár Tamás 1973Vasi Vasemberek7'52"10'43"18'35"