Eredménylista




Helyezés Név Iskola-klub Úszott idő Futott idő Össz. idő
Pici  kategória: 25 m úszás-300 m futás
2005-ben és később születettek
Lány
1 Czóbel Barbara (2005) Nyitra u.-i AMK Szhely. 20" 1'33" 1'53"
2 Koczor Réka (2005) Árpád-házi Óvoda 44" 2'01" 2'45"
3 Guttmann Zsófia (2005) Felsővárosi Óvoda 58" 1'49" 2'47"
4 Moldvai Dóra (2005) Felsővárosi Óvoda 57' 1'51" 2'48"
DNF Nagy Lili (2005) Árpád-házi Óvoda 1'59"
Fiú
1 Szabó Levente (2005) Felsővárosi Óvoda 34" 1'51" 2"25"
2 Frank Szabolcs (2005) Felsővárosi Óvoda 1'09" 2'06" 3'15"
3 Hóbor Lehel (2006) Felsővárosi Óvoda 1'14" 2'06" 3'20"
Újonc B  kategória: 50 m úszás-800 m futás
2003-ban és később születettek
Lány
1 Palatkás Anna (2003) Árpád-házi Ált.Isk. 49" 3'29" 4'18"
2 Unger Liza (2003) Béri Balogh Ádám Ált.Isk. 1'10" 3'52" 5'02"
3 Gurisatti Gréta (2004) Béri Balogh Ádám Ált.Isk. 1'10" 4'03" 5'13"
4 Frank Teodóra (2003) Árpád-házi Ált.Isk. 1'19" 4'12" 5'31"
Fiú
1 Nyul Marcell (2003) Árpád-házi Ált.Isk. 42" 2'55" 3'37"
2 Lakotár Benedek (2004) Bersek József Ált.Isk. 1'01" 3'25" 4'26"
3 Marton Zsolt (2004) Árpád-házi Ált.Isk. 1'10" 3'24" 4'34"
4 Farkas Ádám (2004) Árpád-házi Ált.Isk. 47" 3'56" 4'43"
5 Szőke Dávid (2004) Árpád-házi Ált.Isk. 1'20" 3'27" 4'47"
6 Hóbor Zalán (2004) Árpád-házi Ált.Isk.
1'15" 3'42" 4'57"
7 Thaler Levente (2003) Árpád-házi Ált.Isk. 1'06" 3'56" 5'02"
Újonc A  kategória: 100 m úszás-800 m futás
2001-2002-ben születettek
Lány
1 Pósfalvi Dalma (2001) Zrínyi Ilona Ált.Isk. 1'26" 3'07" 4'33"
2 Veszprémi Lilien (2001) Zrínyi Ilona Ált.Isk. 1'17" 3'27" 4'44"
3 Farkas Kata (2001) Zrínyi Ilona Ált.Isk. 1'18" 3'27" 4'45"
4 Lakotár Hanna (2001) Bersek József Ált.Isk. 1'45' 3'14" 4'59"
5 Marton Emese (2001) Árpád-házi Ált.Isk. 1'54" 3'06" 5'00"
6 Gurisatti Jázmin (2002) Béri Balogh Ádám Ált.Isk. 1'43" 3'25" 5'08"
7 Hóbor Eszter (2002) Árpád-házi Ált.Isk. 1'50" 3'32" 5'22"
8 Németh Anna (2001) Béri Balogh Ádám Ált.Isk. 2'00" 3'27" 5'27"
9 Spangraft Liza (2002) Árpád-házi Ált.Isk. 2'35" 3'11" 5'46"
Fiú
1 Tóth Benett (2001) Bólyai János ÁltIsk. Nagykanizsa 1'16" 3'05" 4'21"
2 Molnár Gábor (2001) Zrínyi Ilona Ált.Isk. 1'31" 2'58" 4'29"
3 Nyul Patrik (2001) Árpád-házi Ált.Isk. 1'44" 3'01" 4'45"
4 Kolonics Detre (2001) Bersek József Ált.Isk. 1'36" 3'13" 4'49"
5 Mitteregger Jakob (2001) Tri Klub Pöttsching 3'38" 3'15" 4'53"
6 Illés Péter (2001) Árpád-házi Ált.Isk. 2'09" 2'57" 5'06"
7 Mudra Bence (2002) Béri Balogh Ádám Ált.Isk. 1'40" 3'31" 5'11'"
8 Kiricsi Olivér (2001) Bersek József Ált.Isk. 1'55" 3'26" 5'21"'
9 Pillisz Ákos (2002) Béri Balogh Ádám Ált.Isk. 1'59" 3'31" 5'30"
10 Somogyi Ákos (2001) Árpád-házi Ált.Isk. 1'59" 3'32" 5'31"
11 Varga Ábel (2001) Bersek József Ált.Isk. 1'58" 4'07" 6'05"
Gyermek  kategória: 200 m úszás-1600 m futás
1999-2000-ben születettek
Lány
1 Pillisz Réka (2000) Béri Balogh Ádám Ált.Isk. 3'26" 6'12" 9'38"
2 Gódor Vivien (1999) Árpád-házi Ált.Isk. 3'09" 7'04" 10'13"
3 Csizmazia Adél (2000) Bersek József Ált.Isk. 3'52" 6'27" 10'19"
4 Klemencsics Fanni (2000) Bersek József Ált.Isk. 3'46" 7'13" 10'59"
5 Varga Kitti (2000) Bersek József Ált.Isk. 3'55" 7'42" 11'37"
6 Kolonics Kata (1999) Bersek József Ált.Isk. 3'41" 7'58" 11'39"
7 Szilas Dorka (2000) Bersek József Ált.Isk. 3'50" 8'20" 12'10"
8 Wurst Alexa (1999) Bersek József Ált.Isk. 4'06" 8'18" 12'24"
9 Bak Hanna (1999) Bersek József Ált.Isk. 4'22" 8'17" 12"39"
Fiú
1 Szuák Ákos (2000) Zrínyi Ilona Ált.Isk. 2'30" 5'50" 8'20"
2 Bakucz Bence (1999) Zrínyi Ilona Ált.Isk. 2'56" 5'51" 8'47"
3 Csizmazia Kornél (1999) Bersek József Ált.Isk. 4'02" 5'57" 9'59"
4 Meiler Flórián (2000) Bersek József Ált.Isk. 3'22" 6'45" 10'07"
5 Schwarcz Martin (1999) Bersek József Ált.Isk. 3'12" 7'01" 10'13"
6 Sárközi Dominik (1999) Béri Balogh Ádám Ált.Isk. 4'22" 6'05" 10'27"
7 Molnár Ádám (2000) Zrínyi Ilona Ált.Isk. 3'19" 7'09" 10'28"
8 Erdős Milán (1999) Béri Balogh Ádám Ált.Isk. 3'40" 7'19" 10'59"
9 Kőhalmi Kristóf (1999) Bersek József Ált.Isk. 4'18" 7'59" 12'17"
10 Kardos Dénes (2000) Bersek József Ált.Isk. 4'09" 8'09" 12'18"
Serdülő  kategória: 300 m úszás-2400 m futás
1997-1998-ban születettek
Fiú
1 Mitteregger Martin (1998) Tri Klub Pöttsching 4'52" 10'18" 15'10"
2 Vörös Bálint (1998) Bersek József Ált.Isk. 5'42" 10'26" 16'08"
3 Kiricsi Milán (1998) Bersek József Ált.Isk. 5'46" 10'23" 16'09"
4 Stiebecker Balázs (1997) Béri Balogh Ádám Ált.Isk. 5'55" 10'39" 16'34"
5 Módos Erik (1997) Bersek József Ált.Isk. 6'07" 11'51" 17'58"
DNF Marton Csaba (1998) Árpád-házi Ált.Isk. 5'51"
Nyílt  kategória: 300 m úszás-2400 m futás
1996-ban és előbb születettek
Lány
1 Németh Ritta (1969) Vasi Vasemberek Tri. Klub 4'36" 11'00" 15'36"
2 Lendvai Anikó (1979) Kőszegi Triatlon Klub 5'47" 10'49" 16'36"
3 Sárközi Rebeka (1996) Jurisics Miklós Gimnázium 6'28" 11'29" 17'57"
4 Wölfel Vanda (1989) 7'00" 11'32" 18'32"
5 Virág Kinga (1995) Jurisics Miklós Gimnázium 8'08" 12'16" 20'24"
Fiú
1 Tornai András (1981) Kőszegi Triatlon Klub 4'26" 8'40" 13'06"
2 Marton Levente (1996) Jurisics Miklós Gimnázium 4'56" 9'22" 14'18"
3 Gurisatti Gábor (1974) Kőszegi Triatlon Klub 5'31" 9'43" 15'14"
4 Pillisz Szilárd 5'30" 10'21" 15'51"
5 Gódor Béla (1968) Kőszegi Triatlon Klub 5'48" 10'09" 15'57"
6 Frank Szabolcs (1973) 5'57" 11'39" 17'36"
7 Kolonics Detre (1970) 5'43" 12'45" 18'28"
DNF Sárközi Kálmán (1973)