Eredmények                  
 

                                                         Eredmények Női I-es korcsoport

  Váltó  
  Rajtszám Név Érkezett Időeredmény Helyezés   Csapatnév Csapattagok Időeredmény Helyezés  
  27 Horváth Franciska Sopron 1:52:43 I.   Favorit Esküdt Roland 1:07:40 I.  
  18 Tarsoly Panka Tekenye 2:00:32 II.   Komjáthy András  
              Horváth József  
  Férfi I-es korcsoport   Csipet Csapat Bertha Anna 1:11:20 II.  
  Rajtszám Név Érkezett Időeredmény Helyezés    Khaut Levente  
  32 Schekulin Márk Sopron 1:43:20 I.   Khaut András  
  55 Tóth András Zoltán Tapolca 1:51:10 II.   Kőszegi Triatlon Klub Gódor Vivien  1:13:00 III.  
              Gódor Béla  
  Női II-es korcsoport      
  Rajtszám Név Érkezett Időeredmény Helyezés   Szajki Tavakért Alapítvány Molnár Danika 1:14:20 IV.  
  59 Dala Kitti Szombathely 1:29:41 I.    Németh Péter  
  54 Pártosi Anna Szombathely 1:32:10 II.   Király Gábor  
  10 Göcsei Reni Somlóvásárhely 1:33:06 III.   Szamurájok Binder Tamás 1:17:35 V.  
  51 Kéri Zsófia Zalaegerszeg 1:35:59 IV.    Binder Dániel  
  37    László Júlia Kővár 1:51:22 V.      
              Triász Szabó Zsolt 1:18:14 VI.  
  Férfi II-es korcsoport   Bakos András  
  Rajtszám Név Érkezett Időeredmény Helyezés   Szabó Donát  
  2    Stojcsics Balázs Körmend 1:09:54 I.   Sárvári Kinizsi Marton László 1:28:25 VII.  
  35 Számedli Richárd Nemesbőd 1:10:44 II.   Tóth Tibor  
  21 Marton Levente Kőszegi Úszó és Triatlon Klub 1:15:22 III.      
  14 Velladics András Bejcgyertyános 1:25:05 IV.   Maradjon a gulyásból nekünk is! Horváth Gábor 1:30:58 VIII.  
  23 Horváth Balázs Sopron 1:25:26 V.   Németh Frigyes  
  11 Kővári Gábor Szombathely 1:29:44 VI.   Herczeg Ágoston  
  49 Tóth Péter Vasszilvágy 1:37:30 VII.   Nem fékezünk senki kedvéért Berke Ildikó 1:31:20 IX.  
  24 Pukler Norbert Sopron 1:37:48 VIII.   Berke András  
  1 Horváth Máté Csénye 1:38:29 IX.    Berke Kálmán  
  9 Horváth Szilárd Kőszeg 1:38:33 X.   Szakos Team Szakos Péter 1:31:21 X.  
  13 Rauch Zoltán Sótony 1:39:14 XI.   Szakos Bence  
  56 Solymos Dávid  Szombathely 1:39:48 XII.   Szakos Péter  
  58 Szuklics Gellért Szombathely 1:39:50 XIII.   Tim-Team Szandi Tímea 1:33:13 XI.  
  8 Horváth Péter Szombathely 1:42:00 XIV.   Szandi Barna  
              Baranyai Martin  
  Női III-as korcsoport   Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg Vedres Csabáné 1:34:09 XII.  
  Rajtszám Név Érkezett Időeredmény Helyezés   Tóth Veronika  
  7 Tóth Krisztina Szombathely 1:39:55 I.    Németh János  
              Old Terminators Dóka Ágoston 1:36:34 XIII.  
  Férfi III-as korcsoport   Baráth Zoltán  
  Rajtszám Név Érkezett Időeredmény Helyezés   Tarsoly Róbert  
  3 Esküdt Roland Celldömölk 1:13:19 I.   Just For Fun  Szalai Judit 1:38:16 XIV.  
  4 Molnár Tamás Szombathely 1:13:25 II.   Kleinmann Éva  
  38 Horváth Attila Szombathely 1:19:55 III.    László Ervin  
  17 Horváth Zsolt Táplánszentkereszt 1:22:22 IV.   Csajkák László Júlia 1:38:42 XV.  
  33 Sebestyén Tamás Sopron 1:26:30 V.   Baumgartner Zsuzsa  
  53 Simon Róbert Szombathely I.versenye 1:26:35 VI.   Schekulin Anita  
  48 Katavics Péter Szombathely 1:26:45 VII.   Hápi Herczeg Fiona 1:53:01 XVI.  
  12 Sütő Miklós Szombathely 1:27:48 VIII.    Vörös Patrícia  
  22 Bugnics Richárd Szombathely 1:27:52 IX.   Horváth Huba  
  31 Schekulin Mátyás Sopron 1:28:30 X.   TTT Tarsoly Panka 2:10:21 XVII.  
  40 Son Michael Judenau 1:31:23 XI.   Tarsoly Adél  
  34 Szandi Barna Szombathely 1:31:50 XII.   Tarsoly Milán  
  16 Marton Tamás Káld 1:32:14 XIII.   Amatőrök Tarsoly Borka 2:10:21 XVII.  
  42 Vörös Csaba Sopron 1:32:30 XIV.   Dóka Éva  
  28 Koch Róbert Sopron 1:33:20 XV.   Tarsoly Tas Töhötöm  
  39 Megyeri Krisztián Kiskunlacháza 1:35:42 XVI.   Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg Bérces Edit 2:10:38 XVIII.  
  63 Dóka Ágoston Zalaszentgrót-Csáford 1:52:42 XVII.   Csapai Gyopár  
                 
  Női IV-es korcsoport            
  Rajtszám Név Érkezett Időeredmény Helyezés   Rendőrségi Váltó  
  51 Bérces Edit Zalaegerszeg 1:59:47 I.   Csapatnév Csapattagok Időeredmény Helyezés  
              IPA Szombathely Kovács József 1:17:22 I.  
  Férfi IV-es korcsoport   Nagy Tibor  
  Rajtszám Név Érkezett Időeredmény Helyezés   Sándor Zsolt  
  62 Khaut András Sopron 1:12:40 I.            
  50 Binder Tamás Zalaegerszeg 1:16:22 II.            
  61 Marton László Sárvár 1:18:37 III.            
  46 Käsz Ferenc Zalatriatlon 1:21:03 IV.            
  26 Horváth Péter Sopron 1:25:26 V.            
  60 Vincze Péter Gencsapáti 1:28:18 VI.            
  57 Elek Endre Solt 1:32:33 VII.   Gratulálunk az elért eredményekhez!  
  25 Horváth István Sopron 1:33:19 VIII.    
  29 Kóczán János Sopron 1:34:54 IX.            
  41 Horváth-Saródi László Sopron 1:35:14 X.            
  52 Görög Gyula Sárvár 1:35:59 XI.            
  15 Nemcsics Ákos Csipkerek 1:40:27 XII.            
  44 Dankó László Vasszilvágy 1:42:16 XIII.            
  30 Major Zoltán Sopron 1:45:15 XIV.            
  43 Krecsányi Kálmán Szombathely 1:48:14 XV.            
  45 Németh János Zalatriatlon - XVI.